شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1398/05/24 شناسه خبر: 1512874
امام جمعه موقت اراک:

حرکت های جهادی تبلیغات دشمن علیه نیروهای انقلابی را خنثی می کند/ شرکت در اردو های جهادی یک تکلیف است

حرکت های جهادی تبلیغات دشمن علیه نیروهای انقلابی را خنثی می کند/ شرکت در اردو های جهادی یک تکلیف است
امام جمعه موقت اراک گفت: دشمنان نظام و انقلاب در طول این ۴۰ سال همیشه با تبلیغات گسترده در صدد تخریب چهره سپاه، بسیج و روحانیت بوده اند و انجام فعالیت های جهادی آن هم در مناطقی که محروم از برخی امکانات هستند، باعث خنثی شدن این تبلیغات منفی و محبوب تر شدن جبهه انقلاب در دل مردم به ویژه مستضعفان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاظم سپاسی آشتیانی امام جمعه موقت اراک در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص خدمات ارائه شده توسط گروه های جهادی در کشور، گفت: کشور نیاز به تفکر جهادی دارد و بسیج که از اوایل انقلاب تا به امروز پایگاه تفکر جهادی بوده و هست، با داشتن همین تفکر خدمات بسیاری را برای سازندگی بیشتر کشور انجام داده است.

وی با اشاره به لزوم وجود چنین گروه هایی در کشور، افزود: متاسفانه در یک بازه زمانی شاهد ضعیف شدن حرکت های جهادی در کشور بودیم ولی این روند مدت زیادی به طول نینجامید و با تلاش دوباره پایگاه های بسیج، حوزه های علمیه و دانشجویان بسیجی سراسر کشور، اقدامات جهادی رشد قابل توجهی پیدا کرد.

حرکت های جهادی تبلیغات دشمن علیه نیروهای انقلابی را خنثی می کند

امام جمعه موقت اراک ادامه داد: اقدامات جهادی از دو جهت مهم و قابل توجه است. اولا برخی مناطق کشور که به واقع محروم هستند و نیاز به خدمت رسانی دارند، در این اردوها برخی از نیازهایشان برطرف می شود؛ ثانیا واقعیت بسیج و حرکت های جهادی در عرصه عمل نمایش داده می شود و باعث می شود تا تبلیغات گسترده دشمن علیه نیروهای انقلاب خنثی شود.

سپاسی آشتیانی با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال تخریب نیروهای انقلابی است، تصریح کرد: دشمنان نظام و انقلاب در طول این ۴۰ سال همیشه با تبلیغات گسترده در صدد تخریب چهره سپاه، بسیج و روحانیت بوده اند و انجام چنین فعالیت هایی آن هم در مناطقی که محروم از برخی امکانات هستند، باعث خنثی شدن این تبلیغات منفی و محبوب تر شدن جبهه انقلاب در دل مردم به ویژه مستضعفان است.

امروز شرکت در فعالیت های جهادی یک تکلیف است

وی تاکید کرد: امروزه شرکت در تمامی عرصه های فعالیت های جهادی بر کسانی که توانایی آن را دارند، یک وظیفه و تکلیف است.

امام جمعه موقت اراک با اشاره به خدمات گسترده جهادگران در مواقع بحرانی کشور، گفت: یکی از خدمات جهادگران بسیجی که بسیار قابل توجه و قابل ستایش بود، حضور آنان در مناطق سیل زده کشور و کمک به سیل زدگان بود. به واقع اگر حضور به موقع این جهادگران نبود هیچ ارگان رسمی و دولتی نمی توانست به این سرعت، حجم عظیم سیلاب را از شهرهای سیل زده بیرون کند و زندگی مردم را به روال عادی خود بازگرداند.

حضور جهادگران بسیجی درد ضایعه سیل را کاهش داد

سپاسی آشتیانی با بیان اینکه حضور نیروهای جهادی باعث شد تا درد ضایعه برای سیل زدگان کمتر شود، اظهار کرد: حضور گسترده جهادگران بسیجی در میان مردم باعث شد تا اهمیت وجود چنین نیروهایی برای روزهای دشوار کشور بیش از پیش دانسته شود. همچنین خدمات بسیاری توسط این گروه ها صورت گرفت که توانایی انجام آن با بروکراسی اداری هرگز متصور نبود و در صورت انجام آن قطعا هزینه بسیار زیادی روی دست کشور می گذاشت.

وی در پایان با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط جهادگران بسیجی استان مرکزی در سیل اخیر، خاطرنشان کرد: بسیج، سپاه، طلاب و گروه های مردمی اعزام شده از استان مرکزی خوش درخشیدند و به خوبی به کمک هموطنان سیل زده خود در استان های لرستان و خوزستان شتافتند و نشان دادند همواره و در هر شرایطی آماده خدمت رسانی به هموطنان خود هستند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1512874
ارسال نظر
نظرات