شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 09:45 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1512886
مطالبه شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی شرق استان گلستان؛

دلیل برکناری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور شفاف سازی شود

دلیل برکناری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور شفاف سازی شود
شورای تبیین واضع بسیج دانشجویی شرق استان گلستان با صدور بیانیه خواستار شفاف سازی دلیل تودیع رئیس سازمان بازنشستگان کشور شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  قابوس نامه، در این بیانیه ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر جوانگرایی و همچنین با توجه به تلاش و اقدامات سید میعاد صالحی در راستای مبارزه با فساد، این مسئله مطالبه جدی مقام معظم رهبری عنوان شده است.

در ادامه متن این بیانیه را می خوانید؛

"بسم الله الرحمان الرحیم"
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: اگر شما جوانان زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید، غصه‌های شما تمام میشود و این غصه‌ها فقط مخصوص شما نیست.

متن بیانیه شورای تبیین مواضع شرق استان گلستان؛

مبارزه با فساد از هر نوعی؛چه فرهنگی و چه اقتصادی و...رسالتی است که مردم ایران اولین بار آن را در 22 بهمن 57 به جا آوردند.

امروز با گذشت 40سال از بلوغ انقلاب اسلامی؛مردم ایران برای انجام این تکلیف نه تنها سست نشده اند بلکه پرقدرت تر در صحنه مبارزه با فساد و استکبارحضور دارند و شاهد این مدعا حمایت  همه جانبه ملت ایران از مظلومین فلسطین و  یمن است.

مبارزه با فساد؛که مطالبه رهبرمعظم انقلاب اسلامی است و از آن به عنوان اژدهای هفت سر یاد میکنند؛مطالبه تمام دانشجویان این مرز و بوم است.

یکی از این سر ها سر اشرافی گری است که باید قطع شود تا غصه ها کم کم تمام بشود.

اکنون که قوه قضاییه کمر همت برای برآورده ساختن این مطالبه مقام معظم رهبری بسته است و امید را در دل مردم زنده نگه داشته است موقعیت مناسبی است تا دولت محترم هم در برآورده ساختن این مطالبه مردم اقدامات لازم را انجام دهد.

سید میعاد صالحی؛در دوره کوتاه مدیریت خود بر سازمان بازنشستگان کشور به معنای واقعی شفافیت سازی را نشان داد و در حال تلاش برای مبارزه با مفسدان این سازمان بود که به یکباره تودیع شد.سیدمیعادصالحی نه شعار داد و نه اینترنت بلکه اقدام و عمل سر لوحه مدیریت او بود که قطعا به مزاج تعدادی از آقایان خوش نمی آمد.

در پایان شورای تببین مواضع شرق استان گلستان ضمن محکومیت این اقدام از وزیر محترم کار تعاون و رفاه در خواست شفاف سازی علت این تودیع را دارد.

"والسلام  علیکم و رحمه الله"
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی شرق استان گلستان

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1512886
ارسال نظر
نظرات