شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:42 منتشر شده در مورخ: 1398/05/24 شناسه خبر: 1513061
رئیس سازمان بسیج:

بسیج باید علمدار مطالبه‌گری در کشور باشد/لزوم استفاده از ظرفیت‌های پایگاه مقاومت برای برنامه‌های انقلابی

بسیج باید علمدار مطالبه‌گری در کشور باشد/لزوم استفاده از ظرفیت‌های پایگاه مقاومت برای برنامه‌های انقلابی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه باید در کشور با تبعیض،فاصله طبقاتی و ظلم مقابله کرد، گفت: مطالبه گری حق مردم است و بسیج باید علمدار مطالبه گری در کشور باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در جمع فرماندهان نواحی و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج استان ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا و امام راحل و تبریک دهه ولایت، پایگاه های بسیج را اصلی ترین واحد بسیج برشمرد و اظهار کرد: فعالیت های انقلابی پایگاه حول محور مساجد به منصه ظهور می رسد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند:« پایگاه مقاومت جسم های منفصلی است که هرکدام مغز دارد» تصریح کرد: پایگاه مقاومت در تراز انقلاب محل تولید برنامه های ارزشی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به ویژگی ها یک پایگاه در تراز انقلاب اشاره کرد و گفت:پایگاه مقاومت طبق شناسایی تهدیدها،آسیب ها و فرصت های منطقه و محله ای که در آن مشغول فعالیت است، برنامه‌ریزی کند.

سردار سلیمانی با اظهار بیانات رهبر معظم انقلاب که ویژگی های راهبری مهمی برای پایگاه های مقاومت تعیین کردند ادامه داد: جذب جوانان، تقویت روحیه مقاومت،محرومیت زدایی،گروه های جهادی، ورزش،کتابخوانی،گشت های رضویون،فضای مجازی،کتابخوانی، کارآفرینی، اردویی، شبکه سازی، علم و فناوری همه این موارد با توجه به نیاز منطقه ای باید لحاظ شود.

به گفته رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور باید به فعالیت‌های پایگاه‌ها که خطوط مقدم بسیج هستند، توجه بیشتری شود.

سردار سلیمانی یک پایگاه بسیج موفق را اشرافیت آن بر محله و منطقه خود دانست و تاکید کرد: پایگاه مقاومت باید بتواند از ظرفیت های آن منطقه و پشتیبانی مردم برای برنامه های انقلابی استفاده کند.

این مسئول ادامه داد: بسیج تشکیلات مردمی و منحصربه فرد در کشور محسوب می شود و در اصل متولی مقابله با جنگ نرم دشمن در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با تصریح براینکه باید در کشور با تبعیض،فاصله طبقاتی و ظلم مقابله کرد، گفت: مطالبه گری حق مردم است و بسیج باید علمدار مطالبه گری در کشور باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در ادامه با بیان این مطلب که باید آسیب ها و تهدیدات را شناسایی و برای رفع آنها اقدام کنیم افزود:فرصت های بزرگ فرهنگی در کشور داریم که برای مقابله با ترمیم آسیب ها، پیرامون مسائل گردشگری، نرخ رشد جمعیت و طلاق و اعتیاد میتوانیم از آن استفاده کنیم .

سردار سلیمانی با اظهار به اینکه امروزه یکی از مهم ترین تهدیدات استان مازندران تلاش دشمن برای تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی به سبک زندگی غربی است ،خاطرنشان کرد : با ارائه طرح های فرهنگی متناسب با جغرافیای فرهنگی اجتماعی استان میتوان این تهدید را به فرصت تبدیل کرد.

استان مازندران دارای 4500 پایگاه مقاومت بسیج محلات برادران و خواهران است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513061
ارسال نظر
نظرات