شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 17:52 منتشر شده در مورخ: 1398/05/24 شناسه خبر: 1513071
فرمانده انتظامی کوهبنان:

نیروی انتظامی ویترین ستاد نیروهای مسلح است/ پلیس و رسانه دو بازوی امنیت هستند

نیروی انتظامی ویترین ستاد نیروهای مسلح است/ پلیس و رسانه دو بازوی امنیت هستند
فرمانده انتظامی کوهبنان گفت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند که بایستی با ظرافت و دقت نظر، خواسته ها و انتقادات مردم را به مسئولین گوشزد کنند لذا در رشد و تعالی جامعه نقش بسزایی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از راه آرمان؛همزمان با هفته خبرنگار و قرار داشتن مابین دو عید که هفته ولایت نیز نامیده می شود ظهر امروز فرماندهی انتظامی شهرستان کوهبنان از خبرنگاران این منطقه که با این ستاد همکاری داشتند؛ تجلیل کرد .

در این مراسم صمدالله ترابی گفت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند که بایستی با ظرافت و دقت نظر خواسته ها و انتقادات مردم را به مسئولین گوش زد کنند .
وی تاکید کرد: خبرنگاران باید صداقت در گفتار و نوشتار داشته باشند و از پرداختن به حواشی و تشویش اذهان عمومی پرهیز کنند .

فرماندهی انتظامی کوهبنان تاکید کرد: خبرنگاران شما فرصتی گرانبها دراختیار دارید تا برای پاسداشت انسان هایی که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و امنیت و آرامش را برای جامعه ارزانی داشتندقلم بزنید لذا شهید صارمی از جمله آنهاست .

وی افزود: امروز پلیس و خبرنگاران همکار هم هستند لذا شما باید نقاط قوت و ضعف را رصد و با ارائه راهکار در راستای رفع مشکلات کمک کنید .

ترابی افزود: نیروی انتظامی در کنار رسانه ها و خبرنگاران رسالت خود را به خوبی انجام داده است لذا خبرنگاران به موقع احساس مسئولیت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن مسائل کشور را اطلاع رسانی می نمایند .

وی تصریح کرد: پلیس با مردم و همراه با مردم است لذا بایستی ماموریت های پلیس به موقع به گوش مردم رسانده شود که اعتماد به مردم با اطلاع رسانی شما در حال افزایش است .

ترابی ابراز کرد: تلاش ها، رشادت ها و جانبازی نیروی پلیس در تامین امنیت به خوبی توسط خبرنگاران ارائه می شود لذا آگاه سازی مردم از ماموریت های ناجا باید در راس برنامه های شما قرار گیرد.

فرمانده انتظامی کوهبنان تاکید کرد: فرماندهی انتظامی کشور و استان با خبرنگاران تامل خاص دارند لذا اطلاعات به موقع در اختیار مردم قرار می گیرد نیروی انتظامی ویترین نیروهای مسلح هست که در تمام ماموریت خوش درخشیده و همواره در خدمت ولایت و رهبری است که در داخل شهرها و مرزها باعث آرامش و امنیت بیشتر است .

وی در پایان خاطر نشان کرد: خبرنگاران در رشد و تعالی جامعه نقش بسزایی دارند لذا همواره باید در خدمت ولایت و رهبری نظام در راستای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به جامعه اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513071
ارسال نظر
نظرات