شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 20:45 منتشر شده در مورخ: 1398/05/24 شناسه خبر: 1513107
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان مطرح کرد

تاکید ولادیمیر پوتین بر استفاده و سرمایه گذاری در بندر چابهار

تاکید ولادیمیر پوتین بر استفاده و سرمایه گذاری در بندر چابهار
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بر استفاده و سرمایه گذرای در بندر چابهار تاکید دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، میلوشکین سرگی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه و هیئت همراه بعدازظهر امروز پنج شنبه، ۲۴ مردادماه از زیرساخت ها، تجهیزات، اسکله ها و ساختمان های عملیاتی بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کردند.


وی با اشاره به اهمیت و نقش بندر چابهار در اتصال بنادر حاشیه دریای خزر به اقیانوس هند گفت: برنامه دولت روسیه و تأکید شخص رئیس جمهور پوتین، استفاده از بندر چابهار در انتقال کالا به سایر کشورها خصوصاً شبه قاره هند و همچنین سرمایه گذاری در زمینه ایجاد و ساخت ترمینال اختصاصی از قبیل ترمینال اختصاصی کانتینر و فله مایع در بندر شهید بهشتی است.

بهروز آقایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان نیز ضمن معرفی ظرفیتها، زیرساخت‌های ایجاد شده، تخفیفات و تشویقات برای صاحبان کالا و سرمایه گذاران در بندر تأکید کرد: هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری و انتقال کالا از طریق بندر چابهار برای صاحبان کالا و سرمایه گذاران روس در این بندر وجود ندارد.

در این بازدید میلوشکین سرگی را تاهیر الیف مدیرعامل شرکت مرفی(MURPHY) یکی از شرکت های بزرگ فورواردر در زمینه انتقال و جابجایی کالا در دریای خزر همراهی می کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513107
ارسال نظر
نظرات