شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:00 منتشر شده در مورخ: 1398/05/25 شناسه خبر: 1513111
رییس قوه قضاییه کشور:

توجه به محرومیت زدایی در کردستان از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی است/سازمان های ما باید پاک ،قانونمند، کار آمد و متاثر از ضوابط باشند

توجه به محرومیت زدایی در کردستان از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی است/سازمان های ما باید پاک ،قانونمند، کار آمد و متاثر از ضوابط باشند
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مردم کردستان مردمی پاک و نجیب و پایبند به مبانی نظام اسلامی هستند، گفت: باید تلاش کرد که از منطقه گره گشایی شود تا توسعه اتفاق بیفتد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری استان کردستان که شامگاه پنجشنبه در سنندج برگزار شد عنوان کرد: بیش و پیش از هر کسی در هر سازمانی مدیریت می تواند نقش آفرین و اثرگذار باشد

وی افزود: مدیریت باید شاخص ها را  اندازه گیری و بررسی کند که چقدر آن سازمان به صلاح یا فساد نزدیک شده است و در آن صورت اصلاح ساختاری یا رفتاری و یا هر دو را انجام دهد.
 
رئیس دستگاه قوه قضائیه خاطر نشان کرد: در ادارات آن چیزی که مد نظر ما است این است که سازمان های ما باید هرکدام مجری عدالت باشند.
 
به گفته وی دولت در صدور مجوزها به بخش های غیر سازمانی باید مراقب باشد چرا که خود کنترلی کارآمدترین نظام کنترل است و در مدیریت کار آمد این روش بکارگیری می شود.
 
آیت الله رئیسی ادامه داد : وجب به وجب کردستان آغشته به خون های پاک برای ایجاد امنیت است مردم زندگی آزاد در پرتو نظام اسلامی داشته باشند.
 
وی افزود : مردم کردستان مردمی پاک و نجیب و پایبند به مبانی  نظام اسلامی هستند و باید تلاش کرد که از منطقه گره گشایی شود تا توسعه اتفاق بیافتد .
 
وی یکی از ملزومات توسعه را در وحدت برشمرد و افزود: به حمدالله وحدت در کردستان بی نظیر است.
 
رئیس قوه قضائیه ادامه داد: باید به محرومیت زدایی در کردستان توجه شود که این یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی است و باید به فقرا توجه شود و مدیران در این خصوص شب و روز نشناسند. 
 
وی ادامه داد: سازمان های ما باید پاک قانونمند کار آمد و متاثر از ضوابط باشند نه روابط، تا مردم بتوانند زندگی بدون دغدغه و سالم و همراه با آرامش داشته باشند .
 
رئیسی در پایان با بیان اینکه هر گونه روابط ناسالم در ادارات باید مضمون شمرده شود گفت: در این صورت است که می توان امنیت اجتماعی را برقرارکرد و امنیت موجود را تقویت بخشید.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1513111
ارسال نظر
نظرات