شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1398/05/25 شناسه خبر: 1513203
سرپرست وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

خداحافظی سیستان وبلوچستان با مدارس خشت و گلی تا پایان آبان ماه

خداحافظی سیستان وبلوچستان با مدارس خشت و گلی تا پایان آبان ماه
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در سفر به سیستان وبلوچستان از خداحافظی دانش آموزان این استان با مدارس و خشت و گلی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ سید جواد حسینی که به منظور افتتاح چندین پروژه به سیستان وبلوچستان سفر کرده بود در مراسم نمادین حذف مدارس خشت و گلی استان که ظهر امروز در یکی از روستاهای گشت از توابع شهرستان سراوان برگزار شد گفت: تا آخر آبان ماه جشن خداحافظی با 170 مدرسه خشت و گلی در استان برگزار می شود و دیگر هیچ مدرسه غیراستانداردی در این استان نخواهیم داشت.
 
وی با اشاره به اینکه در ابتدای مهرماه نیز 500 کلاس درس جدید آماده پذیرایی از دانش آموزان این استان خواهد بود افزود: طرح حذف مدارس خشتی و گلی در تمامی کشور تا اول مهر و در سیستان وبلوچستان تا پایان آبان ماه اجرا خواهد شد.
 
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دومین روز سفر خود به سیستان وبلوچستان ضمن افتتاح مجتمع 24 کلاسه در کنارک در جمع خبرنگاران گفت: یکی از راه های تامین موقت نیروی انسانی استفاده از نیروهای متخصص فارغ التحصیل دانشگاهی بومی است که به مدد همین طرح نمره امتحانات نهایی شهرستان کنارک دو نمره و شهرستان سرباز هم دو و نیم نمره ارتقا پیدا کرده است.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با رویکرد نیرو گزینی از بوم برای بوم در بوم بتوانیم به ارتقاء تعلیم و تربیت در این استان کمک کنیم.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513203
ارسال نظر
نظرات