شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1513426
معاون محرومیت‌زدایی نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین:

حضور ۸گروه جهادی در مناطق محروم روستایی/۱۱کاروان اردوهای دانش‌آموزی به مشهد اعزام می‌شوند

حضور ۸گروه جهادی در مناطق محروم روستایی/۱۱کاروان اردوهای دانش‌آموزی به مشهد اعزام می‌شوند
معاون محرومیت‌زدایی نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین گفت: با همکاری کانون‌های جوانان، تبلیغات آستان قدس رضوی استان و ستاد اقامه نماز استان قزوین ۱۱ کاروان اردوهای دانش‌آموزی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن‌علی نوروزی در گفت‌وگو با صبح قزوین؛ درباره‌ی برنامه‌های دهه ولایت و امامت دفترنمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین اظهار کرد: نمایندگی آستان قدس در نظر دارد طبق توافق انجام شده بین کانون‌ها و کمیته‌ی امداد هریک با قربانی کردن یک گوسفند در عید قربان و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان و خانواده‌های محروم در اجرای طرح دهه‌ی امامت سهیم باشد.

وی افزود: اجرای طرح تهیه و توزیع 10هزار پرس غذا بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان و به طور میانگین هرشب 1000پرس اطعام رضوی، توسط کانون‌های خادمیاری با همکاری و مشارکت خیرین از دیگر فعالیت‌های نمایندگی استان قدس رضوی به شمار می‌رود.

مسئول دفتر و معاون محرومیت زدایی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین اذعان کرد: پرداخت 90 فقره وام قرض‌الحسنه به مبلغ 3 تا 5 میلیون تومان برای تامین جهیزیه به زوج‌های خانواده‌های محروم و نیازمند در ایام دهه امامت امیرالمومنین(ع) انجام می‌شود.

دایرکردن غرفه اشتغال‌زایی و کارآفرینی در هادی‌آباد 

این مسئول ابراز کرد: برگزاری جشن عید غدیر در مناطق محروم شهر قزوین از جمله محله‌ی هادی آباد و باغ نشاط با همکاری کانون‌های خادمیاری‌، بسیج و مساجد محل، اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی همراه با توزیع اطعام در بین شرکت کنندگان و خانواده‌های نیازمند این مناطق و اعزام 8 گروه جهادی به مناطق محروم روستایی در سطح استان و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی در روستاها و حاشیه شهرهای بزرگ از دیگر برنامه‌های نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین است.

وی ادامه داد: دایر کردن غرفه اشتغال‌زایی و کارآفرینی در محلات هادی‌آباد و باغ نشاط با شناسایی افراد بدسرپرست و بی سرپرست و توانمند سازی آن‌ها درطی مدت سه ماه با همکاری مرکز اشتغال و کارآفرینی آیلار و شهرداری اقبالیه انجام می‌شود.

نوروزی بیان کرد: 11کاروان اردوهای دانش آموزی به مشهد مقدس با همکاری کانون‌های جوانان، تبلیغات آستان قدس رضوی استان و با همکاری ستاد اقامه نماز استان قزوین در این ایام اعزام خواهد شد.

وی در پایان گفت: برگزاری کلاس‌های مشاوره‌ای و آموزشی سبک زندگی رضوی بین زوج‌های جوان به صورت ماهانه تا یکسال ادامه خواهد داشت و دو کاروان ازاین زوجین به اردوی مشهد مقدس در30 مردادماه سال جاری اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513426
ارسال نظر
نظرات