شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:35 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1513460
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس مطرح کرد؛

بی‌آبرویی بزرگی دولت نیجریه با تحت‌فشار قرار دادن روند درمان شیخ زکزاکی

بی‌آبرویی بزرگی دولت نیجریه با تحت‌فشار قرار دادن روند درمان شیخ زکزاکی
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مانع تراشی در روند درمان شیخ زکزاکی بی آبرویی بزرگی برای دولت نیجریه، استکبار جهانی و سازمان های بین المللی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص وضعیت وخیم شیخ زکزاکی و مانع تراشی دولت نیجریه جهت درمان وی، گفت: ایجاد چنین مشکلاتی در روند درمان رهبر شیعیان نیجریه نشانگر بی آبرویی قدرت های بزرگ و سازمان های بین المللی است.

بیماران حتی در شرایط جنگ نظامی هم مصونیت جانی دارند

وی با بیان اینکه حتی در جنگ ها هم امنیت صلیب سرخ و هلال احمر برای درمان مجروحین و بیماران برقرار است، افزود: بر اساس کنوانسیون های بین المللی، بیماران حتی در شرایط جنگ نظامی هم مصونیت جانی دارند.

بی آبرویی بزرگی دولت نیجریه با تحت فشار قرار دادن شیخ زکزاکی در روند درمان

سلیمی با اشاره به وضعیت وخیم شیخ زکزاکی و برخورد بد ماموران امنیتی با او در بیمارستان هند، گفت: اینکه او را اینگونه تحت فشار قرار دهند و حتی در روند درمان نگذارند مامور امنیتی از او جدا شود، به واقع بی آبرویی بزرگی برای دولت نیجریه و استکبار جهانی و سازمان های بین المللی است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: این نشان می دهد که امروزه سازمان های بین المللی ابزار دست قدرت های بزرگ برای سلطه بیشتر بر کشورها است.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1513460
ارسال نظر
نظرات