شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1513486
سرپرست باشگاه ماشین‌سازی:

تلاش می‌کنیم نتایج خوبی کسب کنیم/ از ماشین‌سازی نرفته بودم که برگردم

تلاش می‌کنیم نتایج خوبی کسب کنیم/ از ماشین‌سازی نرفته بودم که برگردم
سرپرست جدید باشگاه ماشین‌سازی گفت: من نرفته بودم که برگردم بلکه به عنوان عضو هیات مدیره در این باشگاه حضور داشتم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با  آناج در خصوص بازگشتش به باشگاه ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: من نرفته بودم که برگردم بلکه به عنوان عضو هیات مدیره در این باشگاه حضور داشتم و الان هم تا زمان بهبودی آقای خطیبی به عنوان سرپرست در باشگاه هستم.

وی خاطرنشان کرد: ابتدا باید نظر طلبکاران را جلب کنیم تا بتوانیم قرارداد بازیکنان را به ثبت برسانیم تا در هفته اول بدون هیچ مشکلی در اختیار کادر فنی باشند.

سرپرست جدید باشگاه ماشین‌سازی از احتمال پیوستن چند بازیکن به این تیم خبر داد و گفت: مهاجم خارجی جدیدی که در تمرینات حضور پیدا کرده به همراه چند بازیکن دیگر بزودی در ایفمارک حاضر می‌شوند که در صورت قبولی‌ در تست‌های پزشکی با آن‌ها قرارداد خواهیم بست.

نصیرزاده درباره هدف تیمش در لیگ نوزدهم تأکید کرد: همه تیم‌ها می‌خواهند در بالای جدول باشند اما ما باتوجه به بزاعت تیم‌مان و بودجه مشخصی که در اختیار داریم تلاش می‌کنیم در میانه‌های جدول باشیم.

وی در خاتمه در واکنش به قرعه دشوار تیمش در شروع مسابقات اعلام داشت: درست است قرعه سختی داریم و باید همه تلاش‌مان را به کار بگیریم تا با نتایج خوب دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1513486
ارسال نظر
نظرات