شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 19:17 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1513571
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

نیازمند نقش‎آفرینی بیشتر آزادگان در استان قزوین هستیم

نیازمند نقش‎آفرینی بیشتر آزادگان در استان قزوین هستیم
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در گردهمایی پیشکسوتان بسیجی آزاده گفت: آزادگان ما بخاطر پیروی از قرآن، رسالت‌های انبیاء(ع) و ائمه اطهار (ع) در تمام دنیا ممتاز هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز(شنبه) در گردهمایی پیشکسوتان بسیجی آزاده، که به مناسبت سالروز ورود آزادگان در سالن اجتماعات شهید حسن‌پور سپاه برگزار شد، اظهار کرد: ایامی که یادآور خاطره بازگشت شما آزادگان به میهن اسلامی است، فراموش نشدنی است و این روز را تبریک عرض می‌کنم.

وی تصریح کرد: همه ملت ایران چشم‌انتظار بازگشت آزادگان سرافراز بودند و خانواده‌های شما نیز بیش از همه انتظار می‌کشیدند و ورود شما عزیزان به میهن اسلامی باعث خوشحالی همه ملت ایران شد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه آزادگی ارمغان توحید و اخلاص است، خاطرنشان کرد: آزادگی یعنی دل بریدن از همه چیز و دل بستن به خدا؛ برای شما این فرصت در سال‌های اقامت در زندان‌های سخت رژیم منحوس بعثی تجربه و تمرین شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: آزادگان ما در مقایسه با اسرای تمام جنگ‌هایی که در دنیا رخ داده است، ممتاز هستند چرا که آزادگان ما قرآن دارند که آیه آیه آن رمز و راز استقامت، دلداری و عهد و پیمان با خدا نگهداشتن است.

وی افزود: در مکتب اسلام و اهل بیت (ع) انسان‌های پیرو قرآن و ائمه اطهار (ع) در هر کجای عالم که باشند، آزاده محسوب می‌شوند و حتی زندان هم نمی‌تواند سرمایه آزادگی که برخاسته از قرآن، نهج‌البلاغه و مکتب اهل بیت (ع) است را از ما بگیرد.

عابدینی ابراز کرد: باید از این سرمایه معنوی که شما سالیان سال برای آن رنج‌های بسیاری را متحمل شدید، استفاده بیشتری شود. عدالت، نماز و قرآن در استان قزوین که دائم در بیانات رهبری مشاهده می‌کنیم، بیش از پیش نیازمند یاری و کمک شما عزیزان است.

امام جمعه قزوین افزود: آزادگان محفل فکری تشکیل بدهند و تلاش کنند در بخش‎های مختلف استان نقش آفرینی داشته باشند تا شاهد اجرای محکم‌تر رسالت‌های معنوی و دینی و در اجرای آرمان‌های رهبری که همان آرمان‌های انبیاء و اولیاء است، باشیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1513571
ارسال نظر
نظرات