شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:46 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1513585
رییس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد:

تدارک بسیج برای سازماندهی گسترده گروه‌های جهادی

تدارک بسیج برای سازماندهی گسترده گروه‌های جهادی
رییس سازمان بسیج مستضعفین از تدارک برنامه‌های سازمان بسیج برای سازماندهی گسترده در راستای ایجاد گروه‌های جهادی جدید خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار غلامرضا سلیمانی بعد از ظهر امروز شنبه در بازدید از گروه جهادی شهید هدایت در منطقه محروم هلشی اظهار داشت: خدمت به مردم همواره یکی از تاکیدات بزرگان بوده است و رهبر معظم انقلاب هم برای نیروهای انقلاب خدمت به مردم را بعد از انجام واجبات به عنوان یک جهاد تلقی می کنند.

وی افزود: ملت ایران بعد از پشت سر گذاشتن ۴۰ سال از حیات پرخیر و برکت انقلاب وارد دهه پنجم شدند و حضرت آقا برای رشد ، پیشزفت کشور و رسیدن میهن اسلامی به جایگاه اصلی اش بیانیه گام دوم انقلاب را بیان فرمودند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: در روزهای گذشته هم معظم له در پیامی خطاب به جهادگران در ادامه آن بیانیه راهبردی را در مقابل جوانان جهادگر کشور قرار دادند .

سردار سلیمانی عنوان کرد: ما برای رسیدن به اهداف عالیه گام دوم انقلاب با تاسی به فرهنگ جهادی و میدان دادن به گروه های جهادی و استفاده از ظرفیت های مردمی می توانیم به کاهش تبعیض در مناطق کم برخوردار یک راه میانبر را ایجاد کنیم.

این مسئول تصریح کرد: پیامی که گروه های جهادی به ما می دهند همه جانبه است؛ نابسلامانی های داخل کشور، ایجاد فاصله بین مناطق برخوردار و محروم و نیز تنگناهای موجود خواسته نظام و در جهت برنامه‌ها نبوده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: علم فرهنگ انقلابی امروز در دست گروه های جهادی است و یقینا اگر در مسیر اعتلای نظام در مرحله تشکیل دولت اسلامی به آرمان های انقلاب  توجه کرده بودیم، شاهد فاصله کنونی نبودیم.

سردار سلیمانی گفت: امروز فرهنگ در مناطق محروم استغنای بیشتری دارد و حتی در این مناطق مشکلی از نظر مسائل اجتماعی هم وجود ندارد و تنها مشکل فاصله ای است که از نظر اقتصادی ایجاد شده است.

این مسئول افزود: به همان اندازه که از مسیر انقلاب فاصله گرفتیم در توزیع ثروت و برخورداری ها، تنگاهایی در کشور ایجاد شد و  امروز گروه های جهادی علم خدمت را در دست گرفتند تا با خدمتشان از همه کسانی که باید برای کاهش محرومیت ها نقش ایجاد می کردند مطالبه گری کنند.

وی بیان داشت: پیام گروه های جهادی این است که نیروهای انقلابی ولایت مدار و فداکار باید محور سازندگی کشور باشند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: این فرهنگ اگر توسعه یابد و مبنای خدمت باشد در هیچ جایی نباید شاهد بی تفاوتی در خدمت‌رسانی به مناطق محروم باشیم و این بسیار ارزشمند است.

سردار سلیمانی گفت: این گروه شهید هدایت هم با یک برنامه بسیار بلند در این منطقه حاضر شدند تا به مردم خدمت کند و مردم هم نشان می دهند که تشنه  رفع محرومیت هستند.

این مسئول اظهار داشت: ما هم در سازمان بسیج اعلام میکنیم که گروه های جهادی باید بیشتر از گذشته در راستای فرامین رهبر انقلاب علم خدمت را به دست بگیرند و سپاه های استان هم در کنار سایر دستگاه ها برای کمک به این موضوع بسترسازی کنند.

وی افزود: با توجه به مطالبه اخیر رهبری از گروه های جهادی، سازماندهی بسیار متکثر و گسترده ای در جهت ایجاد و تشکیل گروه های جهادی جدید برنامه ریزی و تدارک شده است و در این راستا بسیج سازندگی های استان هم باید تقویت شود.

سردار سلیمانی عنوان کرد: اگر چه در زمینه محرومیت زدایی دستگاه های دیگری نیز نقش دارند اما بسیج با جلب مشارکت مردم به آنها کمک می کند.

 

انتهای پیام/

  • ننن
https://www.dana.ir/1513585
ارسال نظر
نظرات