شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 22:22 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1513618
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:

جهادگران بسیجی مطالبه گر باشند/کار جهادی بکارگیرنده هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است

جهادگران بسیجی مطالبه گر باشند/کار جهادی بکارگیرنده هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان مطالبه گری را یکی از وظایف گروه های جهادی عنوان کرد و گفت: امام علی (ع) فردی جهادی در میدان عمل و گفت و گو بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، علی اکبرجعفری دقایقی قبل در جلسه همفکری خادمین گروه های جهادی که در مرکز بسیج سازندگی استان برگزار شد، افزود: در استان پهناور سیستان وبلوچستان  بالغ بر 566 گروه جهادی بومی و شناسنامه دار که دارای کد سیستمی هستند مشغول به فعالیت می باشند.

وی با بیان اینکه که کار جهادی برخواسته از ایمان و به کارگیرنده هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است، گفت: درسال های اخیر قریب به 18 هزار پروژه عمرانی و اقتصاد مقاومتی توسط بسیج و گروه های جهادی ساخته شده که ساخت خانه برای مددجویان و محرومان نمونه کوچکی از آن است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان با بیان اینکه اقشار و ظرفیت های گروه های بسیجی باید با یکدیگر همپوشانی داشته باشند و حلقه وصل جلسات را بیشتر کنند، ادامه داد: جهادگران بسیجی به عنوان سربازان خط اول ولایت باید کارهای جهادی خود را اطلاع رسانی و همگانی کنند و باعث تقویت پیوست فرهنگی در عرصه های مختلف باشند.

جعفری مطالبه گری را یکی از وظایف گروه های جهادی عنوان کرد و گفت: امام علی (ع) فردی جهادی در میدان عمل و گفت و گو بود، در تاریخ نقل شده است که ایشان هزار قنات را احیا و در کنارهر کدام دو رکعت نماز به جا آورد و هر کدام به به یکی از مردم در مناطق مختلف اهدا کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513618
ارسال نظر
نظرات