شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 22:29 منتشر شده در مورخ: 1398/05/26 شناسه خبر: 1513621
معاون استاندار کرمانشاه:

مرز خسروی اربعین بازگشایی می‌شود

مرز خسروی اربعین بازگشایی می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین وزیر کشور ایران و عراق برای بازگشایی مرز خسروی در اربعین امسال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمدابراهیم الهی‌تبار امشب در مراسم تجلیل از آزادگان با اشاره به سالروز شکست حصر پاوه، اظهار داشت: شکستن محاصره پاوه نویدبخش این بود که مرزهای مقاومت از کوی و برزن ما خواهد گذشت.

وی با بیان اینکه امروز ما در مقابل رژیم غاصب صهیونیست با اقتدار صف آرایی می‌کنیم، افزود: شکستن حصر پاوه مقدمه‌ای برای پیروزی‌های جبهه مقاومت در جهان شد و مقاومت 33 روزه لبنان، فتح خرمشهر و سایر موفقیت‌های جبهه مقاومت همه از این حماسه خونین الهام گرفتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: زمانی اسرائیل وعده تصرف از نیل تا فرات می داد، اما امروز مقاومت را در مرزهای ما جستجو می کند.

الهی‌تبار با تاکید بر اینکه این پیروزی ها جز با ایستادگی و مقاومت حاصل نشده است، افزود: در تاریخ انقلاب با مجاهدت آزادگان خوش درخشیدیم.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین وزیر کشور ایران و عراق جهت بازگشایی مرز خسروی خبر داد و گفت: این امر سبب سهولت در تردد زوار ایرانی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه عنوان کرد: تمامی تمهیدات برای ورود و خروج زوار ایرانی از سوی طرف عراقی اندیشیده شده و از تمام ظرفیتهای موجود استفاده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513621
ارسال نظر
نظرات