شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 09:53 منتشر شده در مورخ: 1398/05/27 شناسه خبر: 1513671
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان لنده:

ساماندهی نشدن ۱۷گلزار با ۲۲مزار شهید در لنده به دلیل عدم تخصیص اعتبار

ساماندهی نشدن ۱۷گلزار با ۲۲مزار شهید در لنده به دلیل عدم تخصیص اعتبار
جهانشیر افراخته با اشاره به عدم تخصیص اعتبار برای ساماندهی گزار شهدا گفت:در دوسال گذشته هیچ اعتباری برای ساماندهی ۱۷گلزار با۲۲مزار شهید در این شهرستان تخصیص نیافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرلنده، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده در آئین تجلیل از ازادگان شهرستان لنده گفت: آزادگان سرمایه‎های ایران اسلامی هستند که در طول هشت سال دفاع مقدس عاشقانه از ایران اسلامی دفاع کرند.

وی افزود: سالروز ورود آزادگان یادآور عطر شاهدان شهیدی است که در بندهای بعثی با مقاومت و ایستادگی خویش دشمنان را مایوس کردند.

رئیس بنیاد شهیدوامور ایثارگران لنده تصریح کرد: آزادگان منادیان صلح و ایثار و اسوه‎های صبر انقلاب هستند که در طول دوران اسارت خویش همواره در خط امام راحل و اسلام بوند.

وی تاکیدکرد: ازادگان هیچ گاه در مقابل وحشیگری بعثی ها و در زیر بدترین شکنجه‎ها زانو نزده و بلکه ایستاده به شهادت رسیده و عده‎ای دیگر نیز سربلند از این ازمون بزرگ بیرون امدند.

افراخته گفت:تعداد 17 گلزار و تعداد۲۲مزار شهید داریم که ساماندهی نشدند که همین مسئله باعث رنجش خانواده شهدا است ولی متاسفانه از سال ۹۷تا کنون هیچ اعتباری در این زمینه تخصیص داده نشده است.

وی اظهارکرد:بازدید و سرکشی از خانواده های معظم شهدا وظیفه بنیاد شهید و سپاه نیست بلکه همه ادارات وظیفه دارند این مهم را اجرایی نمایند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1513671
ارسال نظر
نظرات