شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:53 منتشر شده در مورخ: 1398/05/27 شناسه خبر: 1513711
جانشین سپاه انصارالحسین(ع):

به آینده گام دوم انقلاب امید داریم/جوانان پیشرو در گام دوم انقلاب هستند

به آینده گام دوم انقلاب امید داریم/جوانان پیشرو در گام دوم انقلاب هستند
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) با اشاره به موضوعات گام دوم انقلاب، اظهار کرد: ما گام دوم انقلاب را خوب شروع کرده ایم چرا که جوانان قشری هستند که قرار است این گام را بردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهمدان؛ صیح امروز، نخستین نشست تخصصی تببین گام دوم انقلاب با حضور فعالان عرصه سیاسی، احتماعی، فرهنگی در سالن همایش سپاه انصار الحسین(ع) برگزار شد.

در این نشست سردار مهدی فرجی، جانشین سپاه انصارالحسین(ع) با اشاره به موضوعات گام دوم انقلاب، اظهار کرد: ما گام دوم انقلاب را خوب شروع کرده ایم چرا که جوانان قشری هستند که قرار است این گام را بردارند.

وی با اشاره به زدن پهپاد آمریکایی، گفت: ما نسبت به اینده گام دوم امیدوار و ایمان داریم چرا که مسیر را جوانان طی خواهند کرد.

جانشین سپاه انصار الحسین ع استان همدان گفت: در زمانی که بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر انقلاب اعلام شد، دشمن هم کار خود را برای مقابله با این گام برداشته است.

وی اذعان داشت: متأسفانه در داخل کشور هنوز مسئولانی که باید این راه را برای برداشتن گام دوم انقلاب هموار کنند، یکبار گام دوم را از برنخوانده‌اند که البته از آنان هم بعید نیست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513711
ارسال نظر
نظرات