شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1398/05/27 شناسه خبر: 1513733

تدابیر وزارت خارجه برای خنثی کردن توطئه‌های آمریکا

سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی گفت: عباس عراقچی تدابیر وزارت امور خارجه برای جلوگیری از ایجاد اجماع حول محور آمریکا علیه ایران را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست صبح امروز این فراکسیون گفت: عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه در این نشست حضور داشت و به اعضا اعلام کرد که وزارت امور خارجه به دنبال خنثی کردن توطئه های آمریکا در منطقه است.

وی افزود: عراقچی در این نشست اعلام کرد که وزارت امور خارجه تدابیری اندیشیده تا مانع ایجاد اجماع حول محور آمریکا علیه ایران شود و تا امروز در تمام تدابیری که در این زمینه اندیشیده موفق بوده است.
 
سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس تصریح کرد: راه های مبادلات اقتصادی و فروش نفت در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعلام شد تدابیری اندیشیده شده تا نفت ایران به فروش رسیده و کالا وارد شود.
 
وی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه اعلام شد که فناوری هسته ای ایران دارای مشروعیت است و تا زمانی که منافع ما در برجام تأمین شود، در برجام می مانیم و با هر حرکت تهاجمی دشمنان مقابله به مثل خواهیم کرد.
 
منبع: فارس
 
 
 
https://www.dana.ir/1513733
ارسال نظر
نظرات