شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1398/05/27 شناسه خبر: 1513762
مدیرعامل شعب بانک مسکن استان زنجان:

محدودیتی برای پرداخت تسهیلات روستایی در استان وجود ندارد

محدودیتی برای پرداخت تسهیلات روستایی در استان وجود ندارد
مدیرعامل شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: هیچ محدودیتی برای پرداخت تسهیلات روستایی به صورت ضمانت زنجیره ای در استان وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; سلمان داشاد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر هیچ محدودیتی در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی برای نوسازی و مقاوم سازی در سطح استان وجود ندارد و  هم اکنون نیز در تلاش هستیم روند پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی استان را تا پایان سال 98 سرعت بخشیده تا متقاضیان براحتی از خدمات تسهیلات بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه تعداد سهمیه مصوب سال گذشته در استان برای پرداخت تسهیلات روستایی اعم از مقاوم سازی و نوسازی 280 فقره بود که به طور کامل محقق گردید، ادامه داد: سهمیه بانک مسکن در زمینه ارائه تسهیلات روستایی در سال جاری500 فقره می باشد که تاکنون 70 فقره عقد قرارداد شده و مابقی نیز معرفی گردیده و در دست اقدام است.

داشاد  با تاکید اینکه، بانک‌های عامل باید از ظرفیت‌های قانونی مانند ضمانت زنجیره‌ای، سند مالکیت و یا ضمانت های دیگر که مدنظر شبکه بانکی می باشد، در اعطای تسهیلات استفاده کنند تا روند اعطای تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی در سطح استان با سرعت بیشتری انجام شود، گفت: در حال حاظر نیز اعطای تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی نوسازی و بهسازی واحد مسکونی روستایی با ضمانت سفته زنجیره‌ای در حال انجام است و شعبات این بانک در خصوص دریافت ضمانت سفته زنجیره ای هیچ گونه مشکلی ندارند.

مدیر امور شعب بانک مسکن استان یاد آور شد: با توجه به خسارت های  وارد شده ناشی از بارندگی اخیر در سال جاری، تاکنون 113 فقره تسهیلات به میزان 21 میلیارد ریال به متقاضیان جهت بهسازی و احداث واحد مسکونی پرداخت شده است.

وی در ادامه به تعامل مطلوب بانک مسکن با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای پرداخت تسهیلات برای متقاضیان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه موضوع مقاوم سازی واحدهای مسکونی در سطح شهرها و روستاها اهمیت ویژه ای دارد، خوشبختانه تاکنون بانک های استان به ویژه  بانک مسکن همکاری مناسبی در این زمینه با بنیاد مسکن استان داشته اند

داشاد خاطر نشان کرد: بانک مسکن آمادگی لازم را برای تعامل بیشتر با این نهاد انقلابی و پرداخت تسهیلات برای متقاضیان به ویژه روستائیان به صورت ضمانت زنجیره ای را دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513762
ارسال نظر
نظرات