شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1398/05/27 شناسه خبر: 1513787
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی عنوان کرد؛

تبیین واقعه غدیر‌؛ عاملی برای وحدت بین مسلمانان/ اکرام غدیر برای اولین بار در استان مرکزی

تبیین واقعه غدیر‌؛ عاملی برای وحدت بین مسلمانان/ اکرام غدیر برای اولین بار در استان مرکزی
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: این خیلی مهم است که ما تنها غدیر، ولایت و امامت را برای خودمان نخواهیم و انفرادی آن را نگاه نکنیم بلکه غدیر را برای همه و عاملی برای اتحاد و وحدت کلمه باید نگاه کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام تاج‌آبادی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به دهه ولایت و امامت گفت: آنچیزی که باید از تاریخ در خصوص دهه ولایت و امامت درس گرفته باشیم این است که اگر امت متحد نباشند یا حداقل اگر کسانی که سنگ دفاع از ولایت را به سینه می زنند با یکدیگر متحد نباشند قطعاً ولی الله الاعظمی هم اگر باشد خانه نشین خواهد شد.

وی افزود: این خیلی مهم است که ما تنها غدیر، ولایت و امامت را برای خودمان نخواهیم و انفرادی آن را نگاه نکنیم بلکه غدیر را برای همه و عاملی برای اتحاد و وحدت کلمه باید نگاه کنیم.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی در این خصوص ادامه داد: اینکه اگر ولی خدا بتواند حکومت تشکیل دهد و امکانش محقق شود که حکومت اسلام ناب را مستقر سازد قطعاً آن زمان است که می توانیم از میوه های شیرین و متنوع دین داری همچون امنیت، استقلال، آزادی که به برکت خون شهدا و نعمت ولایت به دست آمده است بهره مند شویم.

وی با بیان اینکه باید تلاش داشته باشیم که از باقی نعمات چون اقتصاد شکوفا و رشد روز افزون علمی و فرهنگی در جامعه استفاده کنیم گفت: در جامعه ولایی دیگر نباید شاهد طلاق، اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی باشیم چراکه حکومت الهی و یا همان حکومت توحید ناب محمدی پر از میوه های زیبای سعادت و خوشبختی بشریت است.

تاج آبادی با اشاره به اتفاقی که توسط ستاد مردمی اکرام غدیر که اولین بار در استان مرکزی و شاید در کشور انجام می شود تصریح کرد: در ۳۳ شهر و ۱۲ شهرستان این استان شاهد اکرام غدیر هستیم که با استعانت از حب ولی خدا و حب امیرالمؤمنین(ع) که خداوند در قلب های ما جاری کرده و ما زحمتی برای به دست آوردن این محبت انجام ندادیم شاهد این وحدت هستیم.

وی با تأکید بر اینکه باید با همین فرصت هایی که اینچنین وحدت آفرین استفاده کنیم افزود: باید دست در دست یکدیگر دهیم و مشکلات اجتماعی که در استان وجود دارند به دست بابرکت وحدت آفرین همه محبین امیرالمومنین(ع) آنها را برطرف سازیم و این باید برای همه قابل توجه باشد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی، انقلاب اسلامی را یکی از نمودهای حکومت مهدوی دانست و بیان داشت: ما بعد از گذشت چند سال یک ظهور معصوم را دیدیم چراکه مردم خواستند و انقلاب اسلامی که منشأیی از انقلاب الهی است را روی کار آوردند.

وی با تأکید بر اینکه بیش از ۳۰۰ هزار جوان، جوانی خود را تقدیم انقلاب کردند عنوان کرد: آن همه رشادت ها و مجاهدت ها برای این بود که یک مرجع تقلید بتواند یک حکومت دینی و توحیدی و شیعه برای ما به ارمغان بیاورد و این حاصل و نتیجه رزمندگان غیور و شجاع اسلام است که باید برای ما به عنوان الگویی برتر استفاده شود.

حجت الاسلام تاج آبادی در پایان خاطر نشان کرد: اکنون هم اینگونه است،اگر قرار باشد امام مهدی(عج) تشریف بیاورند راه ظهور ایشان از اتحاد حول محور ولایت و اطاعت محض از فرامین ولی فقیه رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1513787
ارسال نظر
نظرات