شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1398/05/27 شناسه خبر: 1513821
در نشست هماهنگی گرامیداشت شهدای 8 شهریور مطرح شد؛

هفته دولت، فرصتی مناسب برای بازگویی ماهیت جنایت‎کارانه آمریکا و منافقین/ شاخص‎های دولت اسلامی برای نسل جوان تشریح شود

هفته دولت، فرصتی مناسب برای بازگویی ماهیت جنایت‎کارانه آمریکا و منافقین/ شاخص‎های دولت اسلامی برای نسل جوان تشریح شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: می توان گفت که ایران بزرگترین قربانی تروریست است و آمریکا به عنوان داعیه دار مبارزه دروغین با تروریسم حامی و پرورش دهنده تروریست ها از جمله داعش و منافقان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح زاگرس، حجت الاسلام خاضع در نشست هماهنگی مراسم گرامی داشت 8 شهریور ماه که در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد گفت: شهید رجایی و با هنر در سال ۶۰ به دست گروهک تروریستی به شهادت رسیدند  ایران ۱۷هزار شهید ترور دارد و می توان گفت که ایران بزرگترین قربانی تروریست است و آمریکا به عنوان داعیه دار مبارزه  دروغین با تروریسم حامی و پرورش دهنده تروریست ها از جمله داعش و منافقان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: هفته دولت فرصتی مناسب برای بازگویی ماهیت جنایت کارانه آمریکا، تروریست ها و منافقان است همچنین فرصتی برای بیان خدمات نظام و انقلاب و تشریح شاخص های دولت اسلامی است.
 
وی افزود: ایران مدافع حقوق بشر است اما از سوی آمریکا به عنوان حامی تروریست ها و نقص کننده حقوق بشر معرفی می شود ، امروزه آمریکا از طریق فضای مجازی به دنبال بازسازی چهره خبیث و جنایت کارانه خود است.
 
 
 
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: هشتم شهریور هر سال به عنوان روز ملی مبارزه با تروریسم نامگذاری شده است  لازم است که رسانه های استان این موضوع را تبیین کنند ، تروریست ها ابزاری برای پیش برد اهداف نا مشروع و توطئه های شوم آمریکا و غربی هاست.
 
حجت الاسلام خاضع به ویزگی های شهیدان رجایی و با هنر اشاره کرد و گفت: از جمله ویژگی های برجسته شهیدان رجایی و با هنر ساده زیستی، اخلاص و خدمت رسانی صادقانه بود بنابراین در هفته دولت نباید تنها به برگزاری یک مراسم اکتفا شود بلکه باید شاخص های دولت اسلامی برای نسل جوان تبیین شود.
 
 
 
 
وی گفت: جهت برگزاری مناسب برنامه های هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره این دو شهید چهار کمیته در این رابطه تشکیل شده است  از جمله کمیته مراسم، کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی، کمیته  فضای مجازی و فرهنگی هنری است.
 
حجت الاسلام خاضع گفت: برنامه های پیش بینی شده برگزاری نشست های بصیرت افزایی با محوریت دولت اسلامی و کار گزاران  آن ،   برپایی نمایشگاه عکس و اسناد، تبلیغات محیطی و میدانی و نصب بیانات امام و رهبری در این خصوص در میادین عمومی و شلوغ ، تهیه و پخش مستند در شبکه دنا  است با توجه به اینکه ۱۳۷شهید کارمند در استان داریم یادواره آنها به همت بسیج ادارات در ۶شهریور ماه در استان برگزار می شود.
 
 

 

جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز ضمن تسلیت به مناسبت در گذشت حجت الاسلام  سید میر احمد تقوی گفت:  ایام حساسی است ۲۶مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز کشور بوده است و این روز مصادف با کشتار فاجعه بار در سال ۶۶در مکه است که زائران زیادی به شهادت رسیدند ما حکومت بدعت گذار سعودی را محکوم می کنیم فردا  نیز مصادف است با کودتای آمریکایی ۲۸ مرداد و بازگشت شاه به کشور است هر جا نگاه می کنیم پای خباثت های انگلیس و آمریکا در آن است.

وی گفت: در رابطه با گروهک منافقان شاهد بودیم که فضا به گونه ای دیگر شده بود بعد از شور و اشتیاقی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی  در مردم ایجاد شده بود اقدام به ترور نخبه های ما کردند و ۱۷هزار نفر که نخبه های ما  بودند را ترور کردند  و بیشترین زخم از تروریست ها را این کشور خورده است.
 
 
جمالی عنوان کرد: عملیات مرصاد بهترین موقعیت برای آنها بود تمام امکانات جهانی در اختیار آنها بود اما در برابر ده گردان ما حتی چهار ساعت هم دوام نیاوردند این ها غافل هستند که ملت ایران در برابر توطئه ها فارغ از گرایش های سیاسی همه با هم وحدت پیدا می کنند، اکثر مردم  زخم خورده این گروه های تروریستی هستند شهیدان رجایی و با هنر نخبگانی بودند که توسط این گروهک به شهادت رسیدند نیاز  است که فرهنگ شهادت نهادینه شود. 
 
 
 
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: شهید رجایی را به یاد دارم که به اردوگاه جنگ زدگان می رفت مظلومیت از چهره این شهید نمایان بود ایشان واقعا مقلد بودند ، امیدواریم این صفات حسنه مخالفت با اشرافی گری روحیه جهادی ،سلامت اقتصادی و  اخلاق محوری در وجود همه کارمندان ما متجلی شود.
 
وی گفت: شمشیرهای دست ما عزیزان نظامی هستند  نیروهایی که نبودشان برای نیم  ساعت هم کاملا مشهود است مجاهدت های خاموش دارند که قدرت  و اقتدار روز افزون  را از خداوند برای این قشر خواهان هستیم.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1513821
ارسال نظر
نظرات