شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 21:03 منتشر شده در مورخ: 1398/05/27 شناسه خبر: 1513916
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

نباید اجازه داد بیانیه گام دوم انقلاب به فراموشی سپرده شود

نباید اجازه داد بیانیه گام دوم انقلاب به فراموشی سپرده شود
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: بیانیه گام دوم باید مورد توجه قرار گیرد و افرادی که صاحب تریبون هستند نباید اجازه دهند که این موضوع به فراموشی سپرده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاخص، افتتاحیه ساختمان ناحیه بسیج دانشجویی به نام مجتمع فرهنگی شهید حسن طهرانی مقدمع عصر  امروز در قزوین برگزار شد.

سردار محمد شاهرخی اظهار کرد: بیانیه گام دوم باید مورد توجه قرار گیرد و افرادی که صاحب تریبون هستند نباید اجازه دهند که این موضوع به فراموشی سپرده شود.

وی افزود: تمام مشکلات اقتصادی و فاصله طبقاتی ایجاد شده بین مردم که دغدغه جدی جامعه است که این موضوع به دلیل عدم توجه به رهنمودهای امام راحل است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ابراز کرد: با فراموش کردن وصیت‌های امام شاهد ضربه‌ها و خسارت‌های بسیاری در جامعه هستیم.

شاهرخی ادامه داد: امام خمینی(ره) سیاست‌های کلی انقلاب اسلامی را برای مردم جامعه مشخص و در پایان ۸ سال دفاع مقدس این موارد را به قوا ابلاغ کردند تا مسیر برای مردم جامعه تعیین شود.

وی ادامه داد: باید به به واسطه برکات انقلاب اسلامی شکر کنیم و اجازه ندهیم ۴۰ سال بعدی انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود و این موضوع برای هر فردی که در این نظام مسئولیت دارد، تعیین تکلیف می‌کند تا به وظایف خود عمل کند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان عنوان کرد: حرکت شهید حسن طهرانی مقدم بر مبنای خدا بود و زمانی که خدمت حضرت آقا رسید، گفت: من شما را دوست دارم زیرا خدامحور عمل می‌کنید.

شاهرخی اضافه کرد: اگر به خاطر خدا فکر کنیم و عمل کنیم، همه چیز فراهم و تمام مشکلات جامعه حل می‌شود.

وی تصریح کرد: شهید طهرانی مقدم با تمام وجود باور داشت که ما می‌توانیم و می‌گفت ما انسانیم و خالق همه ما خدا است و تمام ویژگی‌هایی که در دانشمندان امریکایی، انگلیسی  و روسی قرار گرفته در ذات ما هم وجود دارد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان گفت: مسئولیت آینده کشور در دست جوانان است و اگر به این باور برسیم که ما می‌توانیم گره مشکلات باز خواهد شد.

شاهرخی بیان کرد: ضعف جامعه امروز باور نداشتن به توانمندی‌ها و سرمایه‌ها است و ما هیچ چیز کمتر از دانشمندان غربی نداریم؛ شهید طهرانی گفته است که همیشه باید به ائمه متوسل شویم تا گره کار باز شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513916
ارسال نظر
نظرات