شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 08:08 منتشر شده در مورخ: 1398/05/28 شناسه خبر: 1513943
رئیس سازمان صداوسیما:

دشمن در نابودی مرجعیت رسانه ملی شکست خورد/ تخریب خانواده های ایرانی هدف اول نظام سلطه است

دشمن در نابودی مرجعیت رسانه ملی شکست خورد/ تخریب خانواده های ایرانی هدف اول نظام سلطه است
رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه هدف دشمن از بین بردن مرجعیت رسانه ملی است، گفت: استقبال 80 درصدی مردم از رسانه ملی نشان دهنده شکست دشمنان در این عرصه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، عبدالعلی علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما شب گذشته در مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها در بجنورد مرکز خراسان شمالی با اشاره به اینکه این جشنواره ها صرفا یک جشنواره محسوب نمی شود، اظهار کرد: صداوسیما و مراکز استانها مرکز کار و تلاش مستمر در طول سال هستند و این جشنواره در واقع رصد و ارزیابی سالیانه این کارگاه بزرگ، پرثمره و ارزشمند است.

وی ادامه داد: چهل سالگی انقلاب را در شرایطی جشن گرفتیم که دشمنان نقشه های زیادی را کشیده بودند و با به راه انداختن عملیات روانی در جامعه، سعی در برهم زدن جشن پیروزی انقلاب داشتند. در حالی که با همت ملت ایران و تاسی از مقام معظم رهبری ، 22 بهمن یکی از پرآوازه ترین راهپیمایی های ایران را رقم زدند و ملت قدرتمندانه ایستادند.

عسکری با بیان اینکه واسطه قرار دادن نخست وزیر ژاپن آخرین ترفند آمریکایی ها برای ایران بود، گفت: مقام معظم رهبری با بیانات مقتدرانه خویش که من ترامپ را لایق مبادله پیام نمی دانم، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان داد.

رئیس سازمان صداوسیما اضافه کرد: همچنین هدف قراردادن پایگاه داعش در سوریه و پهپاد آمریکایی در خاک ایران توسط موشک های نقطه زن ایران، رونمایی از گوشه ای از قدرت جمهوری اسلامی ایران بود و پیامی بود که بیان کرد اگر شما حرکتی علیه کشور داشته باشید با جدیت با شما برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ایران هرگز فریب آمریکاییان و اروپاییان را نخواهد خورد، افزود: امروز تحریم در کشور به یک فرصت تبدیل شده و باعث بالا رفتن تولیدات ملی شده است؛ باید مقاومت کرده و اراده قوی داشته باشیم تا بتوانیم اقتدار و عظمت و امنیت مان را حفظ کنیم چراکه ملت ایران در پناه مقاومت می تواند به آرمان های بلند برسد و دست ابرقدرتها را کوتاه کند.

عسکری ادامه داد: نقش رسانه ملی در این مقاومت قابل توجه است. جنس تهدیدات دشمن از نوع افکار عمومی و رسانه ای است که از طریق فضای مجازی و ماهواره تلاش بر تخریب افکار عمومی را داشتند تا مردم را دچار یاس و آشوب کنند.

وی یادآور شد: سازمان صداوسیما با پیروی از مقام معظم رهبری مطالعات عمیقی انجام داده تا در برابر این هجمه ها و تهدیدات رسانه‌ای بایستیم و افکار عمومی خود را در این جنگ ‌نابرابر حفظ کردیم.

عسکری با اشاره به اینکه روحیه مقاومت از طریق رسانه ها به مردم منتقل می شود، گفت: هدف دشمن از بین بردن مرجعیت رسانه ملی و به بی اعتمادی کشاندن آن بود، در حالیکه رسانه همچنان حدود ۸۰ درصد دیده می شود و آنها در این مقوله شکست خورده اند.

وی خاطر نشان کرد: نقش رسانه ملی در حفظ اندیشه مقاومت بی بدیل است. رسانه ملی برای حفظ اعتماد برای خود باید زبان مردم و ترجمان درخواست ها و مشکلات مردم باشد. همچنین دولتمردان باید خدمات خود را از طریق رسانه برای مردم شرح دهند تا مردم اعتماد کنند.

رئیس سازمان صداوسیما بیانیه گام دوم انقلاب را یک منشور راهبردی برای ایران و حال حاضر خواند و ادامه داد: سازمان صداوسیما موظف به شرح این بیانیه در قالب برنامه ها است.

وی با بیان اینکه شعارسال رونق تولید عنوان شده، افزود: در رسانه ملی ستادی ایجاد کرده ایم. در استان ها هم باید ستاد رونق تولید جدی گرفته شود، و برنامه‌هایی برای تولید و اشتغال طراحی کنند و در کنار استاندارها این برنامه را پیش ببرند که این برعهده مدیران صداوسیما مراکز استان ها است.

علی عسکری گفت: دشمن برای تخریب جامعه ما تخریب جوانان را هدف قرار داده که بحث حجاب و عفاف شاهدی براین مدعا است. بنابراین باید با برنامه ریزی و فرهنگ سازی از ایجاد مشکلات برای خانواده ها پیشگیری کنیم زیرا تخریب خانواده هدف اول نظام سلطه در کشور است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری انتخابات را پیش رو داریم، گفت: کشور براساس و برپایه رأی مردم است. همه استان ها برای مشارکت بیشتر مردم تلاش کنند تا مردم بتوانند انتخابی آگاهانه داشته باشند و در این موضوع حفظ بی طرفی پراهمیت است.

رئیس سازمان صداوسیما خاطرنشان کرد: لازم است در آنتن رسانه برای جوانان فکر، برنامه ریری و برنامه سازی داشته باشیم و با جوانگرایی در خود سازمان برای تربیت و آموزششان تلاش کنیم و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری گام برداریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513943
ارسال نظر
نظرات