شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1398/05/28 شناسه خبر: 1513986
تا پایان سال‌جاری صورت می‌گیرد

بهره‌برداری از اولین مرکز سوانح و سوختگی غرب کشور در کرمانشاه

بهره‌برداری از اولین مرکز سوانح و سوختگی غرب کشور در کرمانشاه
مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اولین مرکز سوانح و سوختگی غرب کشور تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تورج شیرزادیان در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: مرکز سوانح و سوختگی گلستان با قول مساعد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: مشکلات ساختمانی این بیمارستان به اتمام رسیده و تجهیزات بسیار خوبی نیز برای نصب خریداری شده است.

شیرزادیان با تاکید بر اینکه تجهیزات مذکور در شرف نصب قرار دارد، خاطرنشان کرد: مرکز سوانح و سوختگی گلستان تنها مرکز سوختگی مدرن و مجهز و مستقل غرب کشور است.

این مسئول ظرفیت بیمارستان را ۵۰ تخت اعلام و عنوان کرد: ۱۱ تخت ویژه و مابقی تخت های بستری، اورژانس و اتاق عمل هستند.

وی خاطرنشان کرد: مرکز سوانح و سوختگی گلستان دارای دو اتاق عمل مجهز است که عمل های سوختگی و ترمیمی در آن انجام خواهد شد.

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: سیستم مدرن شستشوی سوختگی نیز در این مرکز مستقر خواهد شد.

به گفته شیرزادیان تاکنون به دلیل محدودیت‌ فضا و مالی چنین بیمارستان مجهزی نداشته ایم و در گذشته در بیمارستان امام خمینی بخشی به نام مرکز سوختگی دایر بود.

وی عنوان کرد: مرکز سوانح و سوختگی گلستان بیمارستانی مستقل با تمام تجهیزات روز و مدرن است که امیدواریم به زودی شاهد افتتاح این بیمارستان باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513986
ارسال نظر
نظرات