شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1398/05/28 شناسه خبر: 1513991
رئیس ستاد مردمی اطعام غدیر در استان مرکزی خبر داد؛

بارگذاری ۱۱۰ دیگ غذا در اراک به مناسبت عید غدیر

بارگذاری ۱۱۰ دیگ غذا در اراک به مناسبت عید غدیر
رئیس ستاد مردمی اطعام غدیر از بارگذاری ۱۱۰ دیگر غذا در میدان ولیعصر(عج) شهر اراک در روز عید غدیر خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین عابدی رئیس ستاد مردمی اطعام غدیر در استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص برنامه های این ستاد طی روز های منتهی به عید غدیر گفت: ستاد مردمی اطعام غدیر حدود دو ماهی است که شروع به کار کرده است.

عابدی افزود: این ستاد در اراک و ۳۲ شهر استان با حضور اقشار مختلف مردم و همکاری سازمان ها، تشکیل شده و آماده برگزاری جشن های غدیر هستند.

وی با تاکید بر اینکه هدف از این حرکت احیای جشن عید بزرگ غدیر و اطعام در این روز است عنوان کرد: این مراسم در دو بخش برگزار می گردد  که یک بخش اطعام است و بخش دیگر جشن و فعالیت های فرهنگی مرتبط با آن خواهد بود.

رئیس ستاد مردمی اطعام غدیر در استان مرکزی بیان کرد: بناست در حوزه اطعام ۱۱۰ دیگ غذا در میدان ولیعصر(عج) شهر اراک بارگذاری شود که با همکاری خدمات شهری شهرداری، منطقه مورد نظر برای استقرار دیگ ها آماده شده است.

وی با اشاره به اینکه این غذاها در ظهر روز غدیر در ۳۰ مسجد شهر توزیع خواهد شد اظهار کرد: این کار هم از نظر هزینه و هم از نظر انجام کار اجرایی توسط هیئت های مذهبی، مساجد و موکب های اربعینی انجام می گیرد.

عابدی به بخش فرهنگی این جشن پرداخت و تصریح کرد: در بخش فرهنگی هم به مدت سه شب در پارک ملت مراسمی برگزار خواهد شد. که به همین مناسبت ۴۵ غرفه فرهنگی در این مکان مستقر شده است و همچنین ۱۲غرفه صلواتی اطراف پارک، میدان سرداران، مصلی، میدان ولیعصر(عج) با هدف توزیع چای و شربت و شیرینی بر قرار می شود.

وی خاطر نشان کرد: کار این ستاد نیز در شام غدیر با توزیع غذا بین مردم اراک پایان می یابد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1513991
ارسال نظر
نظرات