شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:42 منتشر شده در مورخ: 1398/05/28 شناسه خبر: 1514053
مسئول دارو و درمان بسیج جامعه پزشکی استان:

اعزام ۱۲۰ گروه جهادی پزشکی به مناطق محروم استان همدان

اعزام ۱۲۰ گروه جهادی پزشکی به مناطق محروم استان همدان
مسئول دارو و درمان بسیج جامعه پزشکی سپاه انصارالحسین (ع) از اعزام ۱۲۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید شالی مسئول دارو و درمان بسیج جامعه پزشکی استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ با اشاره به فعالیت های پزشکان جهادگر در استان همدان اظهارکرد:با توجه به لزوم خدمت رسانی در حوزه درمان و پزشکی در مناطق محروم استان بسیج جامعه پزشکی استان ۱۲۰گروه جهادی به مناطق محروم اعزام کرده است.

وی در ادامه با توجه به مناطق فعالیت این گروه ها افزود: ۷۰ گروه جهادی در سطح همدان و ۵۰ گروه جهادی در اقسانقاط استان به ارائه خدمات و مشاوره های پزشکی در این گروه ها مشغول فعالیت می کنند.

مسئول دارو و درمان بسیج جامعه پزشکی استان همدان در تشریح فعالیت های این گروه های جهادی اضافه کرد:کلیه بسیج جامعه پزشکی در سطح استان همدان تا پایان سال در این طرح های برای ارائه خدمات اعزام خواهند شد و از ظرفیت های این قشر در راستای خدمت رسانی به مردم محروم استفاده خواهد شد.

شالی از اعزام ۴ تیم تخصصی در قالب این گروه های جهادی خبر داد و خاطر نشان کرد:چهار گروه تخصصی از مشاوران مامائی،و متخصصین پزشکی در قالب این گروه ها به مناطق محروم اعزام شدند.

وی در پایان با اشاره به زمان فعالیت این گروه ها اشاره کرد و گفت:این گروه ها تا پایان سال جاری در بازه های زمانی مختلف مجدد به مناطق اعزام خواهند شد.

  

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514053
ارسال نظر
نظرات