شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 17:40 منتشر شده در مورخ: 1398/05/28 شناسه خبر: 1514195
ظهر امروز صورت گرفت؛

تجمع غیرقانونی حامیان حیوانات در خیابان بهشت+ عکس

با وجود این‌که شهردار تهران صبح امروز اعلام کرد فیلم منتشرشده در فضای مجازی با موضوع کشتار سگ‌ها مربوط به سال ۹۶ بوده و پیمانکار آن نیز خلع ید شده است ولی تجمع غیرقانونی طرفداران حیوانات، خیابان بهشت را به صحنه درگیری و اغتشاش تبدیل کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شب گذشته فیلمی مبنی بر کشتار سگ‌های بدون صاحب در فضای مجازی منتشر شد.

تصاویر منتشر شده حاکی از آن بود که تعدادی سگ بی‌صاحب با تزریق آمپول کشته شده‌اند.

واکنش افکارعمومی در این‌باره به حدی بود که شهردار تهران صبح امروز در حاشیه آیین افتتاح و بهره‌برداری از کلینیک متخصص فوق تخصصی انکولوژی و خون مرکز بهداشتی درمانی منطقه ۶ شهرداری تهران عنوان کرد که من پس از مطلع شدن از این موضوع دستور پیگیری این موضوع را دادم و پس از بررسی مشخص شد این فیلم مربوط به سال ۱۳۹۶ است.

وی به این موضوع اشاره کرد که ما به تأسی از پیامبر اسلام به همه مخلوقات خدا احترام می‌گذاریم و در این خصوص به‌منظور کم شدن حساسیت افکارعمومی این پیمانکار خلع ید شد.

شهردار تهران با اشاره به این مطلب که من به همکاران خود در ارتباط با این موضوع تذکر جدی داده‌ام، از بررسی این موضوع خبر داد.

با این حال ظهر امروز در مقابل درب اصلی ساختمان شهرداری تهران واقع در خیابان بهشت برخی از حامیان حیوانات اقدام به تجمع غیرقانونی کردند که با واکنش پلیس مواجه شدند.

با وجودی‌‌که نیروی انتظامی سعی داشت این تجمع را بدون تنش به پایان برساند ولی فحاشی و واکنش اعتراض‌کنندگان به اخطارهای پلیس، این تجمع را به درگیری کشاند.

تجمع مقابل شهرداری

منبع: آنا

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514195
ارسال نظر
نظرات