شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1398/05/30 شناسه خبر: 1514518

سرقت و آتش زدن اموال پروژه سقزچی نیر/تعلل مسئولان اردبیل ما را به خاک سیاه نشانده است

سرقت و آتش زدن اموال پروژه سقزچی نیر/تعلل مسئولان اردبیل ما را به خاک سیاه نشانده است
سرمایه گذار پروژه سقزچی نیر گفت:تعلل مسئولان ما را به خاک سیاه نشانده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد پورتقی سرمایه گذار آبدرمانی سقزچی نیر در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،  اظهار داشت:سال 86 به دعوت مسئولان استان اردبیل برای سرمایه‌گذاری در این استان حاضر شده و تنها برنده مزایده شرکت آب منطقه‌ای استان در پروژه سقزچی شهرستان نیر شدیم که احداث مجتمع آبدرمانی در این منطقه در دستور کار شرکت توسعه گردشگری آذران نیر قرار گرفت.

وی افزود: 6 سال برای تکمیل این پروژه زمان در نظر گرفته شده بود که برای 2 هزار نفر به طور مستقیم اشتغالزایی داشت و برآورد سرمایه‌گذاری نیز 240 میلیارد تومان بوده که به کارشکنی‌های مختلف و گذشت بیش از یک دهه  در حال حاضر به 800 میلیارد تومان رسیده است.

این سرمایه گذار گفت: روز پنجشنبه  ۲۴ مردادماه ساعت ۷ عصر اطلاع پیداکردیم که درپروژه سقزچی نیر متعلق به شرکت توسعه گردشگری ایران تمامی لوله های پلی اتیلن آتش زده شده بعد از مراجعه و حضور پلیس ۱۱۰ مشخص شد آتش سوزی بامداد پنجشنبه اتفاق افتاده و تا اذان صبح هم درحال سوختن بوده که متاسفانه  هیچ کس کاری انجام نداده است.
سرمایه گذار آبدرمانی سقزچی گفت: لوله ها برای انتقال آبگرم خریداری شده بوده و خسارتی بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال برآورد می شود.

وی با انتقاد از مسئولین تصریح کرد:تعلل مسئولان  ما را  به خاک سیاه نشانده است.
پور تقی گفت:قبلا نیز درب وپنجره های سالنهارا شکسته بودند و دستگاه دیوی ار و۸ عدد دوربین مداربسته به اضافه کلی وسایل به سرقت برده بودند که به استحضار استاندار رسیده بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514518
ارسال نظر
نظرات