شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1398/05/30 شناسه خبر: 1514520
معاون فرهنگی سپاه البرز:

رسم ابرار مصداق بارز تحقق مطالبه رهبری برای محرومیت‎زدایی است/ جریان‎سازی فرهنگی در 10 ناحیه سپاه البرز آغاز شد

رسم ابرار مصداق بارز تحقق مطالبه رهبری برای محرومیت‎زدایی است/ جریان‎سازی فرهنگی در 10 ناحیه سپاه البرز آغاز شد
سعید صادقی گفت: طرح رسم ابرار به تمامی پایگاه‎های مقاومت ابلاغ شده است تا از طریق ائمه جمعه در مساجد آن را اطلاع رسانی کنند و 10 ناحیه سپاه استان همراهی لازم را برای ترویج و مشارکت هر چه بیشتر مردم خواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون فرهنگی هنری سپاه البرز درباره جزئیات اجرای طرح رسم ابرار در استان، به خبرنگار تیتریک، گفت: با توجه به اینکه 25 ذی الحجه روز نزول سوره انسان بوده و فاطمه زهرا (س) سه روز روزه برای شفای امام حسن (ع) و امام حسین (ع) نذر کردند، اطعام افطار برای یتیم، فقیر و اسیر نیز توسط این بانوی بزرگوار در نظر گرفته شد.

سعید صادقی هدف از اجرای طرح رسم ابرار را ترویج سنت اهل بیت(ع) برای کمک به زندانیان، ایتام و فقرا اعلام کرد و افزود: این طرح در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و تحقق انتظارات رهبر معظم انقلاب برای محرومیت زدایی و رسیدگی به مستضعفین، اشاعه اخلاق اجتماعی و انفاق بین کارمندان، خانواده ها، بسیجیان و ...ضرورت دارد.
 
وی اظهار داشت: در استان البرز با یک جریان سازی فرهنگی و استفاده از ظرفیت تابلوهای تبلیغاتی، مساجد، پویش در فضای مجازی، صدا و سیما، کلیپ و ... طرح مذکور به مردم اطلاع رسانی خواهد شد در نتیجه از روز سوم الی 5 شهریور خانواده ها روزه گرفته و هزینه افطار روز سوم را به فقیر، روز دوم را به ایتام و روز سوم به آزادسازی زندانیان اختصاص می دهند.
 
صادقی در خاتمه تصریح کرد: طرح رسم ابرار به تمامی پایگاه های مقاومت ابلاغ شده است تا از طریق ائمه جمعه در مساجد آن را اطلاع رسانی کنند و 10 ناحیه سپاه استان همراهی لازم را برای ترویج و مشارکت هر چه بیشتر مردم خواهند داشت.  
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1514520
ارسال نظر
نظرات