شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1398/05/30 شناسه خبر: 1514587
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:

13 پروژه میراث فرهنگی در سفر رییس جمهور کلنگ زنی می شود

13 پروژه میراث فرهنگی در سفر رییس جمهور کلنگ زنی می شود
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: 13 پروژه سرمایه گذاری حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشتغالزایی هزار و 100 نفر در سفر رییس جمهور به اردبیل کلنگ زنی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،نادر فلاحی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 13 پروژه سرمایه گذاری حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشتغالزایی هزار و 100 نفر در سفر رییس جمهور به اردبیل کلنگ زنی می شود.

وی افزود: میزان سرمایه گذاری این پروژه ها بیش از هزار میلیارد ریال است که شامل یک هتل 5 ستاره در سرعین، یک هتل سه ستاره در نمین، یک هتل دو ستاره در اردبیل و پارک آبی، دهگده گردشگری،پیست اسکی و مرکز آبدرمانی در سرعین می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: همچنین پروژه هایی مانند محوطه گردشگری، واحد پذیرایی بین راهی، مرکز تفریحی و سرگرمی و توسعه طرح اقامتی و آبدرمانی نیز در شهرستان های اردبیل و خلخال از جمله این پروژه ها خواهد بود.

فلاحی تصریح کرد: توسعه گردشگری مستلزم سرمایه گذاری بخش خصوصی است و ما از سرمایه گذاری در تمامی حوزه ها در اداره کل میراث فرهنگی حمایت کنیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1514587
ارسال نظر
نظرات