شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1398/05/30 شناسه خبر: 1514593
رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس اعلام کرد؛

رشد ۲۱ درصدی کمک حامیان به فرزندان ایتام و محسنین

رشد ۲۱ درصدی کمک حامیان به فرزندان ایتام و محسنین
رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس گفت: حامیان نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین طی چهارماهه نخست امسال 502 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک بندرعباس کمک کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ حسن مکاری رضوانی، رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس با قدردانی از مشارکت خیران و حامیان در برنامه‌های اجرایی این نهاد گفت: نیکوکاران با حمایت از نیازمندان نقش بسیار ارزنده‌ای در بهبود کیفیت زندگی آنان ایفا می‌کنند و زمینه توانمندشدن خانوارها را فراهم می‌سازند.

وی بابیان اینکه در حال حاضر 544 یتیم و 231 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک بندرعباس هستند، افزود: حامیان نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین طی چهارماهه نخست امسال 502 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک بندرعباس کمک کردند که این میزان کمک نسبت به سال گذشته 21 درصد رشد یافته است.

مکاری با اشاره به اینکه دو هزار و 535 حامی نیکوکار با کمیته همکاری دارند، بیان کرد: در طرح اکرام ایتام هر یتیم به‌طور متوسط دارای سه حامی است که کمک‌های خود را به‌صورت نقدی و غیر نقدی به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس با قدردانی از کمک‌های مردم نوع‌دوست به ایتام و فرزندان محسنین گفت: خیران می‌توانند با شماره‌گیری تلفن گویای ۳۲۸۸ برای کمک به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد کمک کنند و یا می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ آمادگی خود را جهت ثبت‌نام در طرح اکرام ایتام و محسنین اعلام نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514593
ارسال نظر
نظرات