شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 1398/05/30 شناسه خبر: 1514611
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان:

پژوهش‌های بین‌رشته‌ای در حوزه سلامت گسترش پیدا می‎کند

پژوهش‌های بین‌رشته‌ای در حوزه سلامت گسترش پیدا می‎کند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: این تفاهم‌نامه برای گسترش پژوهش‌های بین‌رشته‌ای در حوزه سلامت است و نیازمند حضور و بهره‌گیری از علوم رشته‌های مختلفی مانند انسانی، هنر، اجتماعی، فنی مهندسی و علوم پایه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طاهره چنگیز در حاشیه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین‌رشته‌ای در حوزه سلامت دانشگاه‌های علوم پزشکی، اصفهان و صنعتی در گفت‎وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: امروز تفاهم‌نامه رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، اصفهان و صنعتی برای گسترش پژوهش‌های بین‌رشته‌ای در حوزه سلامت امضاء شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان گفت: این تفاهم‌نامه برای گسترش پژوهش‌های بین‌رشته‌ای در حوزه سلامت است و نیازمند حضور و بهره‌گیری از علوم رشته‌های مختلفی مانند انسانی، هنر، اجتماعی، فنی مهندسی و علوم پایه است.

وی افزود: با توجه به اینکه دپارتمان‌های مرتبط با این رشته‌ها در دانشگاه‌های اصفهان و صنعتی وجود دارد، این زمینه فراهم شد که بتوانیم به‌صورت سازمان یافته و تصویب شده پژوهش‌های بین‌رشته‌ای را با سرعت و جهت‌گیری مناسب‌تر از آنچه تاکنون بوده، ادامه دهیم.

چنگیز با بیان اینکه امیدواریم با حمایت رؤسای دانشگاه، مشارکت اعضای هیئت‌علمی، کارکنان و دانشجویان را برای پژوهش‌های بین رشته‌های حوزه سلامت را بهتر داشته باشیم، تصریح کرد: پژوهش‌های حوزه سلامت وسیع است، از پژوهش‌های بالینی گرفته تا پژوهش‌هایی که منجر به فناوری در حوزه تجهیزات پزشکی تا پژوهش‌های اجتماعی و حوزه سلامت نیازمند مشارکت همکاران ماست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در پایان تصریح کرد:: نیازمند مشارکت در زمینه‌های مختلف هستیم که امیدواریم با شکل‌گیری این کنسرسیوم و عملیاتی شدن این آیین‌نامه، مشارکت از سایر دانشگاه‌ها را داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514611
ارسال نظر
نظرات