شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:25 منتشر شده در مورخ: 1398/05/30 شناسه خبر: 1514613
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان:

کشف انبار احتکار برنج در زنجان/ برخورد با احتکار کالا از اولویت‌های مهم تعزیرات حکومتی است

کشف انبار احتکار برنج در زنجان/ برخورد با احتکار کالا از اولویت‌های مهم تعزیرات حکومتی است
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به برخورد با احتکار در استان زنجان گفت: برخورد با محتکران در اولویت تعزیرات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی ممیزی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به کشف انبار احتکار کالا در استان زنجان اظهار کرد: این محموله احتکار شده توسط بازرسان کشف شد.

وی تصریح کرد: گشت مشترک سیار با حضور رئیس شعبه تعزیرات حکومتی تشکیل و در بازدید انجام شده از یک انبار، بیش از شش تن برنج ایرانی احتکار شده کشف و در محل توقیف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان بیان کرد: پس از سیر مراحل قانونی‌، شعبه مربوطه واحد متخلف را علاوه بر عرضه کالاهای احتکار شده به نرخ مصوب دولتی‌، به پرداخت جریمه نقدی بمیزان 637 میلیون ریال محکوم کرد.

وی ادامه نیز با اشاره به جلوگیری از فعالیت شرکت تولید شکلات تقبلی در زنجان افزود: با بازدید از محل از ادامه فعالیت این شرکت جلوگیری شد.

ممیزی با بیان اینکه با دریافت شکایات مردمی  از محل تولید این شرکت بازدید شد عنوان کرد: با عوامل تولید کننده این شرکت برخورد خواهد شد.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این شرکت اقدام به تولید و عرضه شکلات بی‌کیفیت و تاریخ مصرف گذشته کرده و بر این اساس پرونده واحد متخلف در شعب این اداره کل تحت رسیدگی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان تصریح کرد: طبق حکم صادره شرکت متخلف به پرداخت جریمه نقدی بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514613
ارسال نظر
نظرات