شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1398/05/31 شناسه خبر: 1514745

گلایه مهر نشینان سیب و سوران از بی مهری مسئولین/ آغاز عملیات آسفالت سازی معابر مسکن مهر از هفته آینده

گلایه مهر نشینان سیب و سوران از بی مهری مسئولین/ آغاز عملیات آسفالت سازی معابر مسکن مهر از هفته آینده
جمعی از اهالی مسکن مهر شهرستان سیب و سوران از عدم آسفالت معابر، نامگذاری معابر و نبود سرعت گیر در این منطقه ابراز گلایه کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ جمعی از اهالی منطقه مسکن مهر شهرستان سیب و سوران ضمن تماس های مکرر با این پایگاه خبری از بی مهری مسئولین ابراز گلایه و خواستار رفع مشکلات این منطقه شدند.

ملازهی یکی از اهالی مسکن مهر شهرستان سیب و سوران در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: خیابان ها و کوچه های مسکن مهر شهرستان فاقد نام است که این موضوع برای آدرس دهی به تاکسی سرویس ها، اورژانس و آتش نشانی مشکلاتی را به وجود آورده است.

 وی افزود: همچنین پس از گذشت سالها همچنان این منطقه معابر خاکی دارد که هنگام بارندگی تردد را برای شهروندان با مشکل مواجه کرده است.

 این شهروند سیب و سورانی از عدم نصب سرعت گیر در منطقه مسکن مهر ابراز گلایه و با توجه به وقوع تصادفات مکرر در این منطقه خواستار رفع این معضل از مسئولین مربوطه شد.

 در تماسی که خبرنگار ما با علیرضا کامکارودی شهردار سیب و سوران داشت، وی بیان کرد: در حال حاضر در حال آماده سازی آسفالت برای منطقه مسکن مهر هستند و امید است در هفته آینده (هفته دولت) عملیات آسفالت سازی معابر آغاز شود.

 وی در خصوص نصب سرعت گیر گفت: نصب سرعت گیر در اختیارات شهرداری نیست و این موضوع باید در شورای ترافیک شهرستان مطرح شود.

شهردار سیب و سوران خاطر نشان کرد:  نامگذاری معابر نیز هفته گذشته جهت برگزاری جلسه به فرمانداری معرفی شده است که در شهریور ماه عملیات نامگذاری نیز انجام می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514745
ارسال نظر
نظرات