شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1398/06/01 شناسه خبر: 1514969
رئیس اداره ارشاد بروجرد:

اکران فیلم‌های سی و دومین جشنواره کودک و نوجوان در بروجرد آغاز شد

اکران فیلم‌های سی و دومین جشنواره کودک و نوجوان در بروجرد آغاز شد
رئیس اداره ارشاد بروجرد گفت: فیلم‌های سی و دومین جشنواره کودکان و نوجوانان به مدت 5 روز در سینما فلسطین بروجرد اکران می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرزاد درخشان در گفت‌و‌گو ‌با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: با همکاری اداره ارشاد، اکران سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در بروجرد آغاز و تا چهارم شهریور ماه ادامه دارد.


وی افزود: این جشنواره در اصفهان در حال برگزاری است و اکران فیلم‌ها همزمان در بروجرد انجام می‌شود.رئیس اداره ارشاد بروجرد با اشاره به این که ۱۰ فیلم در بروجرد اکران می‌شود عنوان کرد: از این تعداد دو فیلم خارجی و هشت فیلم ایرانی است که شامل فیلم‌های انیمیشن و سینمایی می‌شود.وی بیان کرد: فیلم‌های جشنواره برای رده سنی کودکان ‌و نوجوانان در نظر گرفته شده و به مدت پنج روز اکران فیلم‌ها ادامه دارد؛ فیلم‌ها همه روزه از ساعت ۱۴الی ۲۲ برای کودکان و نوجوانان در سینما فلسطین بروجرد اکران می‌شود.

 

درخشان تصریح کرد: هزینه بلیط  ۷۰۰۰ تومان است اما اگر افراد به صورت گروهی برای تماشای فیلم‌ها مراجعه کنند به آنها تخفیف داده می‌شود و برای هر بلیط ۵۰۰۰ تومان پرداخت می‌شود.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1514969
ارسال نظر
نظرات