شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1398/06/01 شناسه خبر: 1515030
در خطبه‌های نماز جمعه کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد؛

رئیسی در قوه قضائیه چشم و دل مردم را روشن کرد/ استکبار جهانی با مطالعه تاریخ میفهمد که پیروز واقعی، اسلام است

رئیسی در قوه قضائیه چشم و دل مردم را روشن کرد/ استکبار جهانی با مطالعه تاریخ میفهمد که پیروز واقعی، اسلام است
ظهر امروز آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس ظهر امروز آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

دهدشت:

امام جمعه موقت دهدشت حجت الاسلام تقوی ضمن تبریک فرارسیدن سال روز هفته دولت گفت: تفاوت دولت اسلامی و کفر در تلاش برای پیاده سازی عدالت در کشور است، دولت اسلامی با مردم به صورت مستقیم ارتباط دارد و مشکلات آنها را بررسی می کن، دولت اسلامی شرایط را برای ارتقاء سطح فرهنگ، علم، اقتصاد مردم مساعد میکند تا آن ها مسیر بندگی را روز به روز بدون داشتن دغدغه های معیشتی طی کنند.
 
وی افزود: امروز استکبار جهانی که ادعا میکند پیرو مسیحیت است باید تاریخ را مشاهده کند تا بفهمد حق با اسلام است و‌اگر دقت کنند میبینند که اسلام دین حق است و در نهایت پیروز واقعی اسلام است.
 
امام جمعه موقت دهدشت با اشاره به  گرامی داشت روز خانواده در هفته آینده گفت: در خانواده پدر و مادر وظایف خاص و مشخصی دارند که با انجام درست آن ها موجب پیشرفت اسلام و تربیت خانواده ای موفق خواهند بود. تربیت فرزندان صالح و نیکو در پیشبرد جامعه اسلامی بسیار موثر است.
 
وی در پایان از حضور پر شکوه مردم در مراسم ارتحال مرحوم آمیر احمد تقوی تقدیر و تشکر کرد و گفت : ایشان شخصی مومن بود که  زندگی خود را وقت اسلام و انقلاب کرد و رویش های مختلف علمی در شهرستان مدیون تلاش و کوشش خستگی ناپذیر این عالم ربانی است.
 
 
***************
یاسوج:
 

آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر یاسوج به موضوع مباهله اشاره کرد و گفت: این روز موجب تداوم و حفظ اسلام شد و در تاریخ اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی در ادامه به سالروز شهادت شهید سیدعلی اندرزگو اشاره کرد که به عنوان مبارزی انقلابی در راه اسالم به شهادت رسید و از جمله مهم‌ترین اقدامات ترور حسنعلی منصور بود.

امام جمعه شهر یاسوج بخش زیادی از خطبه‌های امروز را به اقدامات دستگاه قضایی و تدابیر کنونی در این قوه اختصاص داد و با قدردانی از اقدامات آیت‌الله رئیسی در این مدت کوتاه از عمر مدیریت وی بر دستگاه قضایی اظهار کرد: اقدامات خوبی در راه مبارزه با مفاسد به خصوص مفاسد اقتصادی آغاز شده است.

حسینی افزود: اصلاحات خوبی در این دستگاه شروع شده و امید را در دل مردم زنده کرده است و هدف اصلی هم برقراری عدالت اسلامی در جامعه است.

امام جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز خوشبینی از ایجاد آثار این اصلاحات قضایی در کشور گفت: برخوردهای خوبی با قانون شکنان و قانون گریزان صورت گرفته و این قوه در حال عمل به وعده‌های خود است.

وی از دلگرمی مردم به اقدامات کنونی اشاره کرد و گفت: مردم تشنه اجرای عدالت و عملی شدن احکام اسلامی در جامعه هستند و باید قوه قضاییه را در این راه کمک کنیم.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1515030
ارسال نظر
نظرات