شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 17:09 منتشر شده در مورخ: 1398/06/01 شناسه خبر: 1515066
در خطبه‌های نماز جمعه مطرح شد؛

تذکر جدی امام جمعه کرج درباره بکارگیری محکومان سیاسی در شهرداری‌های البرز/ سامانه موشکی باور 373 نفسِ مستکبرین را در سینه خفه می‌کند

تذکر جدی امام جمعه کرج درباره بکارگیری محکومان سیاسی در شهرداری‌های البرز/ سامانه موشکی باور 373 نفسِ مستکبرین را در سینه خفه می‌کند
آیت الله حسینی همدانی گفت: افراد مسئله دار، محکومین دادگاه ها و مجرمین سیاسی و کسانی که دستگاه های امنیتی درباره انها تامل دارند در شهرداری های البرز به کار گرفته نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه مباهله یکی از مهمترین وقایع تاریخی و معجزه رسول خدا (ص) است و نبوت پیامبر و فضیلت اهل بیت (ع) را ثابت کرد، گفت: متاسفانه این واقعه همانند غدیر به فراموشی سپرده شده است. 

آیت الله حسینی همدانی افزود: خانواده مورد طمع دشمن بوده و برای از کار انداختن قابلیت های آن تلاش می کنند، رکن اصلی خانه زن است در نتیجه به عنوان کانون عاطفه مورد هجمه قرار دارد و ریشه بحران در کشورهای غربی به آزادی هایی باز می گردد که بر خلاف فطرت زن و مرد به آنها داده شده است. 
 
وی با اشاره به اینکه به جز اسلام کسی حرف قابل قبولی برای استحکام خانواده ندارد، اظهار داشت: نگاه اسلام به زن رفیع است اما غرب وی را تا حد صفات شیطانی پائین آورد و بعضا به وی قبولاند که شیطانی عمل کن، متاسفانه برخی نیز آن را پذیرفته و خانواده را متلاشی کردند. 
 
امام جمعه کرج تصریح کرد: بی حجابی مقدمه تخریب خانواده است، اقدامات سازمان یافته و ضد ارزشی برای نفوذ در تولیدات فرهنگی مانند سینما و تئاتر وجود دارد زیرا دستگاه های اطلاعاتی به این موضوع ورود کند. 
 
آیت الله حسینی همدانی خطاب به وضعیت حجاب در مراکز خصوصی گفت: اینکه به اسم خصوصی، مراکز هر غلطی که می خواهند می کنند قابل پذیرش نیست و باید دستگاه های نظارتی به این مسئله ورود کنند. 
 
وی افزود: تولید داخلی کلید اصلی حل مشکلات کشور است زیرا تولید کننده رزمنده جنگ اقتصادی خواهد بود، زمانی که مسئولین در مجوز و بانک دروام و ... سنگ اندازی می کنند تولید به خطر می افتد، همه تلاش ها باید برای از بینبردن فقر و تحقق عدالت اجتماعی باشد. 
 
ایت لله حسینی همدانی با اشاره به اینکه سامانه موشکی پدافند هوایی باور 373 نفس مستکبرین و متجاوزین را در سینه خفه خواهد کرد، اظهار داشت: پشت هر میزی که می نشینید مطالبه مردم را مطرح کنید که قدرت موشکی و تضعیف فروش نفت و برقراری ارتباط بانکی از خطوط قرمز است و قابل مذاکره نیست. 
 
وی در تذکری جدی تصریح کرد: افراد مسئله دار، محکومین دادگاه ها و مجرمین سیاسی و کسانی که دستگاه های امنیتی درباره انها تامل دارند در شهرداری های البرز به کار گرفته نشود و عدم رسیدگی به کودکان کار و تکدی گری آنها چهره شهر را کدر می کند که باید به ان رسیدگی شود. 
 
خطیب جمعه کرج در خاتمه خاطر نشان داشت: مردم شیوه های تبلیغ و معرفی کاندیداها، از وعده های دروغ تا روش های پوپولیستی و  ... را رصد کنید زیرا باید امتیاز منفی دریافت کنند و برخی از تبلیغات با عوام فریبی نیز همراه است.  
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1515066
ارسال نظر
نظرات