شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 08:56 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515132

دستگیری یک عضو داعش در پیشاور پاکستان

پلیس پاکستان یک عضو وابسته به گروه تروریستی داعش را در این کشور دستگیر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پلیس پاکستان یک عضو وابسته به گروه تروریستی داعش را در شهر پیشاور این کشور دستگیر کرد.

یک مقام امنیتی در خصوص فرد دستگیر شده گفت:  نام این فرد «مقرب شاه» است و با فرد دیگری از این گروه در شهر بهاولپور ارتباط داشته است. وی همچنین وابسته به یک مدرسه دینی نیز بوده است.
 
درحالی که دولت پاکستان وجود گروه تروریستی داعش را در این کشور بارها رد کرده است اما این گروه تروریستی پس از انتشار چند ماه قبل از  تصاویر خود در رسانه «اعماق» به زبان عربی مبنی بر تشکیل «ایالت پاکستان»، کتاب تبلیغاتی معرفی و بیان اهدافش را نیز به زبان اردو برای مخاطب اردو زبان در فضای مجازی منتشر کرده است.
 
دستگیری 2 تروریست پاکستانی در سراوان/کشف 2 بمب پدالی آماده انفجار/ تروریست‌ها قصد بمب‌گذاری در اماکن شلوغ را داشتند
 
نمایندگان مجلس پاکستان بارها به نهادهای اطلاعاتی این کشور در خصوص  تبلیغات گروه تروریستی داعش در پاکستان هشدار داده اند و در مقابل نهادهای امنیتی به مجلس این کشور اطمینان داده اند که هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد.
 
گفتنی است مقامات دولتی پاکستان از جمله «دکتر محمد فیصل» وزیر امور خارجه پاکستان  بارها وجود گروه تروریستی داعش را در این کشور تکذیب کرده‌اند درحالی که برخی از نمایندگان احزاب اپوزیسیون مخالف دولت بارها شواهد مستندی در این خصوص به ریاست مجلس این کشور ارائه کرده اند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1515132
ارسال نظر
نظرات