شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515164
استاندار اردبیل:

گردشگری در مشکین شهر چهار فصل شود

گردشگری در مشکین شهر چهار فصل شود
استاندار اردبیل گفت: با راه اندازی پیست اسکی، متجمع های خدماتی در شابیل و همچنین راه اندازی پزشک آبدرمانی، گردشگری در مشکین شهر چهار فصل می شود و زمستان بیدار نیز جایگاه واقعی خود را پیدا می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،اکبر بهنام جو شامگاه دیروز در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان مشکین شهر اظهار داشت: با راه اندازی پیست اسکی و متجمع های خدماتی در شابیل و همچنین راه اندازی پزشک آبدرمانی، گردشگری در مشکین شهر چهار فصل می شود و زمستان بیدار نیز جایگاه واقعی خود را پیدا می کند.

استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه متجمع های آبدرمانی باید به تجهیزات پزشکی آبدرمانی مجهز شوند ،افزود: به منظور بهره برداری بهینه از آبدرمانی های موجود در شهرستان مشکین شهر ۴ نفر از پزشکان عمومی این شهرستان برای آموزش های لازم به کشور ترکیه اعزام می شوند.

متجمع های آبدرمانی باید به تجهیزات پزشکی آبدرمانی مجهز شوند تا خدمات لازم به گردشگران ارایه شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه ۱۲طرح اقتصادی و عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد افزود: پروژه های خوبی در شهرستان مشکین شهر در حال اجرا است و ارزش پروژه های قابل بهره برداری بیش هزار و  ۳۰۰میلیارد تومان برآورد شده است.

وی سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان اردبیل را یاد آور شد و گفت: در سفر رییس جمهور پروژه های خوبی در شهرستان مشکین شهر افتتاح می شود که مهمترین این موارد فاز اول پروژه (حدید مبتکران) کامیون سازی ، تولید لامپ های LEDو مجتمع آبدرمانی سلطان، پایاب سد احمد بیگلو با اعتباری ۲۴۰میلیارد تومان، نیروگاه خورشیدی رضی و راه چهار بانده از سه راهی صحرا تا مشکین شهر به مسافت۲۵ کیلومتر هستند.

بهنام جو با اشاره به اینکه فرماندار مشکین شهر و مدیران کل دستگاه های اجرایی در تلاش هستند تا مشکلات مردم به حداقل برسد گفت: بیش از ۸۰ درصد مصوبات جلسات گذشته پیگیری و اجرایی شده است و باقی مانده مصوبات نیز با رفع موانع تسهیل می شوند.

این مسئول با بیان اینکه ۱۵۸ روستا از نعمت اینترنت پرسرعت بهره مند هستند اظهار کرد:در برخی از روستاها آنتن دهی با مشکل مواجه شده و با برنامه ریزی های لازم بیش از ۶۲ روستا از اینترنت پرسرعت 4G بهره مند می شوند.

استاندار اردبیل افزود: همه ما تا آخرین نفری که در این جامعه از ناحیه بیکاری، اعتیاد و نارسایی اجتماعی رنج می برد بدهکار و مسوول هستیم باید پاسخگو باشیم.

اکبر بهنام جو ضمن تقدیر از مسئولان دلسوز و سرمایه گذاران جهادگر بیان کرد: با همدلی و درک همدیگر می توانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری گامهای اساسی برداریم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515164
ارسال نظر
نظرات