شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515224
فرمانده کل سپاه:

امنیت خلیج فارس در ید قدرت نظام جمهوری اسلامی است

امنیت خلیج فارس در ید قدرت نظام جمهوری اسلامی است
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امنیت خلیج فارس در دست قدرت نظام جمهوری اسلامی است و دشمنان نمی‌توانند خدشه‌ای به این امنیت وارد کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سردار سرلشکر حسین سلامی صبح امروز در حاشیه همایش تعالی اساتید و نخبگان بسیجی در مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود چند سالی است که طبق تاکیدات مقام معظم رهبری جهت ساماندهی حاشیه شهر مشهد، مجموعه سپاه امام رضا (ع) و قرارگاه شهید برونسی وارد عمل شدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: تلاش‌ برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد ادامه دارد و به پدیده‌ای فراگیر تبدیل شده است که خوشبختانه چند روز گذشته شاهد افتتاح پروژه‌های ورزشی و پارک توسط شهرداری مشهد در مناطق کم برخوردار بودیم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: مردم همواره رکن اساسی مقاومت انقلابی علیه دشمنان بوده‌اند و امروز بیش از هر وقت دیگری نقش مردم تعیین کننده است و نقشی که امروز ملت با اتصال به مقام معظم رهبری دارند، برجسته‌تر از هر وقت دیگری است زیرا دشمن به دنبال اعمال فشار روی مردم است.

وی افزود: این مردم هستند که می‌توانند مانند گذشته و حال با صبر انقلابی و پیروی از رهبری پاسخ ناامیدکننده به دشمن و آنها را متوقف و شکست دهند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه وضعیت امنیت منطقه خلیج فارس فضل الهی با حضور مسلط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برقرار است، گفت: امنیت خلیج فارس در ید قدرت نظام جمهوری اسلامی است و دشمنان نمی‌توانند خدشه‌ای به این امنیت وارد کنند.

سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی همواره عرصه آزمایش انواع سیستم‌های دفاعی و راهبردی است و این اقدامات در جهت رشد قدرت بازدارنده جمهوری اسلامی است و روز گذشته نیز یکی از روزهای موفق این ملت و کشور بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515224
ارسال نظر
نظرات