شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515261

مرگ ماهی‎های قزل آلا با ورود سیمان پل آزاد راه تهران - شمال به رودخانه/ محیط زیست البرز دستور پیگیری کارشناسی را صادر کرد

مرگ ماهی‎های قزل آلا با ورود سیمان پل آزاد راه تهران - شمال به رودخانه/ محیط زیست البرز دستور پیگیری کارشناسی را صادر کرد
بر اساس اعلام شهروندان، به واسطه استحکام پل دسترسی به تونل 35 به 36 آزادراه تهران – شمال و نفوذ آب سیمان به رودخانه آسیاب درگاه ماهی های قزل آلای این رودخانه تلف شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، «آسایش پایتخت‎نشینان، محیط زیست البرز را به خطر انداخت»، این خبری بود که طی ساعات اخیر در شبکه های اجتماعی استان دست به دست شد که صحت آن حکایت از اتفاقی تلخ و ناگوار دارد. 

ماجرا از این قرار است که بر اساس اعلام شهروندان، به واسطه استحکام پل دسترسی به تونل 35 به 36 آزادراه تهران – شمال و نفوذ آب سیمان به رودخانه آسیاب درگاه ماهی های قزل آلای این رودخانه تلف شده اند. 
 
 
 
مدیر کل محیط زیست استان البرز درباره صحت و سقم این ماجرا به خبرنگار تیتریک گفت: دستور پیگیری این مسئله به کارشناسان محیط زیست داده شده است تا پس از بررسی میدانی نتیجه را به ما اعلام کنند. 
 
فردین حکیمی افزود: قطعا اگر این موضوع صحت داشته باشد اقدامات بعدی انجام و اطلاع رسانی خواهد شد.  
 
انتهای پیام/ 
https://www.dana.ir/1515261
ارسال نظر
نظرات