شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515263
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

اشتغال ۳۰۰ هزار نفری در شرکت‌های دانش‌بنیان/ ایران برای تولید مواد اولیه دارویی و واکسن برنامه خاص دارد

اشتغال ۳۰۰ هزار نفری در شرکت‌های دانش‌بنیان/ ایران برای تولید مواد اولیه دارویی و واکسن برنامه خاص دارد
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه ۳۰۰ هزار نفر در شرکت های دانش بنیان در کشور مشغول به کار هستند گفت: پیش‌بینی می شود شرکت های دانش بنیان امسال از یک رشد ۳۰ درصدی برخوردار باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز در جریان بازدید از شرکت دانش بنیان در جمع خبرنگاران در ساوه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴ هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال هستند گفت: این شرکت ها حدود ۹۰ هزار میلیارد تومان فروش دارند.

ستاری با تاکید بر اینکه ۳۰۰ هزار نفر در شرکت های دانش بنیان در کشور مشغول به کار هستند اظهار کرد: پیش بینی می شود شرکت های دانش بنیان امسال از یک رشد ۳۰ درصدی برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه معاونت علمی ریاست جمهوری بیش از ۱۴۰ نوع خدمت به شرکت‌های دانش بنیان خدمات ارائه می دهد ادامه داد:  شرکت‌هایی که به مرحله نهایی فعالیت می‌رسند از معافیت ها و تسهیلات کم‌بهره‌ برخوردار خواهند شد.

ستاری اضافه کرد: معاونت علمی ریاست جمهوری در حوزه تولیدات دارو، مواد اولیه دارویی، واکسن های دامی و انسانی و ...برنامه‌هایی در دستور کار دارد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور تأکید کرد: در حال پیاده‌سازی یک برنامه در خصوص مقابله با تحریم در شرکت‌های دانش بنیان هستیم.

انتهای پیام/

 

 
https://www.dana.ir/1515263
ارسال نظر
نظرات