شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515264
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خبر داد؛

پرداخت ۱۹ میلیارد تومان وام بانکی اشتغال روستایی به مددجویان مرکزی

پرداخت ۱۹ میلیارد تومان وام بانکی اشتغال روستایی به مددجویان مرکزی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: از ابتدای شروع پرداخت تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی تا کنون ۱۹میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در قالب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید مشهدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان و به خصوص مددجویان روستایی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، گفت: از ابتدای شروع پرداخت تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی تا کنون تعداد ۵۲۵ مورد فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت استان ایجاد شده است.

مشهدی اظهار کرد: این تعداد اشتغال با اعتبار ۱۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در قالب اعتبارات اشتغال پایدارروستایی ایجاد شده است.

وی از حذف فرایندهای کاغذی در نظارت بر طرح های اشتغال خبر داد و تصریح کرد: در سال ۹۷ پیشنهادهایی در این زمینه توسط حوزه اشتغال استان به مرکز ارائه و از سوی معاونت اشتغال و خودکفایی مرکز مورد موافقت قرار گرفت.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی کرد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون نظارت بر طرح‌های اشتغال، در سطح به صورت آنلاین انجام می شود.

انتهای پیام/

 

 
https://www.dana.ir/1515264
ارسال نظر
نظرات