شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515266
مدیر کل بهزیستی استان مرکزی خبر داد؛

بهره‌برداری از ۱۳ پروژه بهزیستی استان مرکزی در هفته دولت

بهره‌برداری از ۱۳ پروژه بهزیستی استان مرکزی در هفته دولت
مدیر کل بهزیستی استان مرکزی گفت: بهزیستی استان نیز همانند سایر دستگاه های اجرایی استان به مناسبت هفته دولت و به منظور ارائه خدمات بیشتر به مددجویان ۱۳ طرح را آماده بهره برداری کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ زهرا امینی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر، در جمع خبرنگاران، گفت: شهیدان رجایی و  باهنر در زمره شخصیت های مردمی و بی تکلف بودند و نگاه متفاوتی به موضوع کار و خدمت به مردم در برهه انقلاب اسلامی داشته اند.

امینی اظهار کرد: بهزیستی استان نیز همانند سایر دستگاه های اجرایی استان به مناسبت هفته دولت و به منظور ارائه خدمات بیشتر به مددجویان طرح های را آماده بهره برداری کرده است.

وی افتتاح ۶ واحد مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان را از جمله پروژه هایی قابل افتتاح عنوان کرد و گفت: پروژه های مسکونی مددجویان این اداره کل در شهرستان های اراک و کمیجان به بهره برداری می رسد.

مدیر کل بهزیستی استان مرکزی با بیان این‌که در هفته دولت ۲ مرکز خصوصی مشاوره ژنتیک و مرکز اتیسم ماندگار در شهرستان خمین به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: گلخانه گلهای زینتی در شهرستان محلات ، مجتمع حمایت از زنان آسیب دیده بهزیستی در اراک ، مرکز اقامتی و بهبودی بهاردرشهرستان شازند، پروژه ساختمان بنیاد نیکوکاری الغدیر در دلیجان ، دامپروری در خنداب افتتاح خواهد شد.

 وی خاطر نشان کرد: مشارکت بخش خصوصی در افتتاح این پروژه ها چشمگیر است و امیدواریم با مشارکت خیرین در ساخت واحدهای مسکونی معلولان اقدام های موثری در استان انجام شود.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1515266
ارسال نظر
نظرات