شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515267
فرماندار نهاوند:

۴۹ پروژه در شهرستان نهاوند در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود

۴۹ پروژه در شهرستان نهاوند در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود
فرماندار نهاوند گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای بیان دستاوردهای نظام است و در این هفته ۴۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲۳ میلیارد تومان در شهرستان کلنگ زنی و افتتاح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدن؛ مراد ناصری صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران نهاوند به مناسبت هفته دولت گفت: در این هفته برنامه ها و طرح های خوبی در زمینه های کشاورزی، خدمات، عمرانی، بهداشت و درمان و زیربنایی در شهرستان نهاوند اجرا می‌شود.

وی اظهار داشت: درهفته دولت ۴۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲۳ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار نهاوند افزود: در عرصه های مختلفی در شهرستان نهاوند پیشرفت داشته ایم و باید برای مردم بیشتر کار کنیم و هدف ما خدمت رسانی است.

وی گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند باید امید آفرینی کنیم و در عمل خدمت به مردم را نشان دهیم و مردم را امیدوار کنیم.

ناصری افزود: با تلاش مسئولان و هدایت های رهبر معظم انقلاب و با کمک مردم، شیطنت ها و تحریم های نظام سلطه راه به جایی نخواهد برد و از این شرایط با موفقیت عبور خواهیم کرد.

وی بیان داشت: روند توسعه شهرستان نهاوند رو به رشد است و در بخش های مختلف علامت های خوبی دیده میشود.

فرماندار نهاوند گفت: از این ۴۹ پروژه ۶ پروژه کلنگ زنی میشود و ۴۳ پروژه افتتاح خواهد شد.

ناصری اظهار داشت: از این پروژه ها ۶ طرح در قالب ۴۵ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان کلنگ زنی و ۴۳ پروژه با اعتبار ۷۹ میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان هم افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: برنامه های هفته دولت در شهرستان از امروز با غبار روبی گلزار شهدا و دیدار با حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه آغاز شد و در ادامه ۹ پروژه در حوزه مخابرات به بهره برداری می رسد.

ناصری اظهار داشت: در هفته دولت با حضور مسئولان استانی و استاندار همدان شهرک ۱۴ هکتاری گلخانه ای روستای علمدار که باعث اشتغالزایی جوانان آن منطقه میشود، به بهره برداری می رسد.

فرماندار نهاوند گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای بیان دستاوردهای نظام است و در این هفته اقدامات انجام شده باید برای مردم بیان شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515267
ارسال نظر
نظرات