شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515311
استاندار یزد:

لزوم تغییر شاخص های ملی ارزیابی مدیران دولتی/جایگاه رسانه ها تقویت شود

لزوم تغییر شاخص های ملی ارزیابی مدیران دولتی/جایگاه رسانه ها تقویت شود
استاندار یزد تاکید کرد: نتایج ارزیابی مدیران دولتی نباید به‌گونه‌ای باشد که پس از اعلام آن مورد تمسخر رسانه‌ها و مردم قرار گیرد بلکه باید منطبق بر واقعیت‌ها و ارزیابی‌های رسانه‌ها و مردم باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدعلی طالبی پیش از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه در استان یزد با اشاره به اختلافات رسانه‌ای که بعضاً در استان وجود دارد گفت: اختلافات و مشکلات خانواده رسانه و مطبوعات استان واقعاً مورد بزرگ و غیرقابل‌حلی نیست و خواهش من این است که اهالی رسانه با صحبت و تبادل‌نظر مسائل و موارد اختلاف را حل کنند تا فضای بهتری فراروی مطبوعات و رسانه‌ها قرار گیرد.

وی برای برگزاری نشست‌های تخصصی با اصحاب رسانه اعلام آمادگی کرد و افزود: اقدامات خوبی درزمینهٔ تقویت جایگاه روابط عمومی‌ها انجام‌شده و با توجه به اهمیت پاسخگو بودن مدیران، در احکامی که برای آن‌ها صادر می‌شود توجه به رسانه‌ها، ارتباطات و تعامل با آن‌ها آورده خواهد شد و  در کل به دنبال آن هستیم تا جایگاه رسانه‌ها تقویت شود.

استاندار یزد در خصوص ارزیابی مدیران دستگاه‌های دولتی گفت: علی‌رغم عدم رضایت مدیران، 50 امتیاز از ارزیابی مدیران به شاخص‌های پاسخ‌گویی، مسئولیت‌پذیری و مشارکت مدیران اختصاص‌یافته است اما باید دقت کرد که امتیازی که در استان به مدیران داده می‌شود در مقایسه با شاخص‌های ملی بسیار کم است.

طالبی اصلاح شاخص‌های ارزیابی مدیران را ضروری دانست و افزود:  نتایج ارزیابی نباید به‌گونه‌ای باشد که پس از اعلام آن مورد تمسخر رسانه‌ها و مردم قرار گیرد بلکه باید منطبق بر واقعیت‌ها و ارزیابی‌های رسانه‌ها و مردم باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بابیان این‌که بعضاً حمایت‌ها از واحدهایی صورت گرفته که اشتغال‌زایی آن‌ها صوری یا برای اتباع بیگانه و یا کارگران ساده غیربومی بوده است ادامه داد: در راستای اشتغال فارغ‌التحصیلان  حمایت‌ها به سمت واحدهایی که برای فارغ‌التحصیلان بومی اشتغال ایجاد می‌کنند سوق داده خواهد شد؛ اما نباید انتظار داشت سیاست‌هایی که چند دهه در استان اجراشده طی یک سال تغییر کند.

طالبی  در خصوص موسسه کوثر عنوان کرد: اکنون این موسسه دارای ساختار حقوقی مناسبی است؛ موسسه کوثر زمانی درگیر یک سری مشکلات و چالش‌ها بود که حل‌شده است و اکنون تمرکزش را بر روی موضوع انتقال آب گذاشته است و کار مطالعاتی انتقال آب از عمان را این موسسه انجام می‌دهد.

وی بابیان این‌که برای اولین بار دولت در حوزه‌های اجتماعی تأمین اعتبار کرده است افزود: امسال برای اولین بار سه دفتر تسهیل گری در سه منطقه محروم یزد تأسیس‌شده است و قرار است در چند محله دیگر نیز این دفاتر ایجاد شود که با این اقدامات در حوزه‌های اجتماعی نیز همگرایی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ق

 

https://www.dana.ir/1515311
ارسال نظر
نظرات