شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515336
رئیس اتحادیه قصابان قزوین اعلام کرد

افزایش مجدد قیمت گوشت قرمز/ صادرات دام سنگین علت گرانی گوشت است

افزایش مجدد قیمت گوشت قرمز/ صادرات دام سنگین علت گرانی گوشت است
رئیس اتحادیه قصابان قزوین گفت:از یک هفته قبل از آغاز عید قربان با افزایش قیمت دام سبک و از فردای آن روز هم افزایش دام سنگین روبرو بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا دایی‌دایی در گفت‌وگو با  شاخص، در خصوص افزایش قیمت گوشت قرمز اظهار کرد: از یک هفته قبل از آغاز عید قربان با افزایش قیمت دام سبک و از فردای آن روز هم افزایش دام سنگین روبرو بودیم.

رئیس اتحادیه قصابان قزوین افزود: براساس اطلاعاتی که به ما رسیده علت گرانی گوشت صدور مجوز صادرات برای دام سنگین و تقارن عید قربان و پیش رو داشتن ماه محرم برای دام سبک است.

وی با اشاره به افزایش ۶ درصد قیمت گوشت گفت: قیمت گوشت تنها چند درصد افزایش داشته که خیلی محسوس نیست و تاثیری در میزان تقاضای مردم نداشته است.

دایی دایی با اشاره به قیمت گوشت قبل از گرانی گفت: در گذشته قیمت گوشت مخلوط گوسفندی ۷۵ هزار تومان بود که اکنون به ۸۰ هزار تومان رسیده و قیمت گوشت مخلوط گوسفندی هم از ۹۸ هزار تومان به ۱۰۲ هزار تومان افزایش داشته است.

رئیس اتحادیه قصابان قزوین با بیان اینکه قیمت گوشت تفکیک شده به صورت توافقی با مشتری تعیین می‌شود گفت: قیمت یک شقه گوسفندی ۱۰۲ هزار تومان و گوساله‌ای ۸۰ هزار تومان است اما بنابر سفارش مشتری در تفکیک گوشت، این قیمت افزایش می‌یابد.

وی بیان کرد: قیمت سردست و ران گوسفندی ۱۲۵ تا ۱۳۰ هزار و گوساله‌ای ۸۵ تا ۹۰ هرار تومان است.

رئیس اتحادیه قصابان قزوین در پایان گفت: با توجه به تقاضای مردم در ماه محرم صادارت دام سنگین بر روی قیمت گوشت تأثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515336
ارسال نظر
نظرات