شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:43 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515353
فرماندار خلیل آباد در دیدار مدیران شهرستان:

جای صنعت و گردشگری در خلیل آباد خالی است

جای صنعت و گردشگری در خلیل آباد خالی است
فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه در بخش های کشاورزی شهرستان پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار زیادی داریم ولی جای دو حوزه صنعت و گردشگری در شهرستان هنوز خالی است، گفت: از هفته آینده نشستی با عنوان یکشنبه های تولید برنامه ریزی شده که با حضور سرمایه گذاران و مدیران برای رفع موانع تولید و سرمایه گذاری برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ ابراهیم قاسم پور پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیران دستگاه های اداری و نهادهای شهرستان خلیل آباد که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، اظهار داشت: شعار محوری هفته دولت در سال جاری "خدمت جهادی در توسعه اقتصاد و فرهنگ" است.

وی با بیان اینکه برنامه محور بودن سال ۹۸ خواسته ما از مدیران در ابتدای انتصاب بود، خاطرنشان کرد: پایش اولیه اجرای برنامه های سال ۹۸ مدیران در پایان شهریور ماه انجام خواهد شد و در پایان سال ملاک ارزیابی مدیران بر این اساس خواهد بود.

فرماندار خلیل آباد با تأکید بر اینکه تولید ایده و برنامه محور بودن باعث پیشرفت خواهد شد، تصریح کرد: تمام مدیران مجموعه شهرستان خلیل آباد باید دولت شهیدان رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود در تمام امور قرار دهند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه در بخش های کشاورزی شهرستان پتانسیل ها و ظرفیت های بسیار زیادی داریم ولی جای دو حوزه صنعت و گردشگری در شهرستان هنوز خالی است، اذعان کرد: در بخش های صنعت، صنایع تبدیلی و تکمیلی و گردشگری باید کارهای بیشتری انجام شود.

قاسم پور با بیان اینکه صداقت و امانت از خصوصیات شهیدان رجایی و باهنر بود و امروزه این صداقت و امانت باید بیشتر شود، عنوان کرد: قول ها و وعده هایی که به مردم داده شده به اندازه وسع و توان باشد و این قول ها و وعده ها باید عملیاتی شود.

وی با تأکید بر اینکه مدیران رویکرد اقتصادی را مد نظر داشته باشند، تشریح کرد: از هفته آینده نشستی را با عنوان یکشنبه های تولید برنامه ریزی خواهیم کرد و این نشست با حضور سرمایه گذاران از هر کجای کشور و علاقه مند به سرمایه گذاری در شهرستان و مدیران برای رفع موانع تولید و سرمایه گذاری برگزار خواهد شد.

فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه بخشی از سرمایه ها در درون شهرستان سرگردان هستند و امروز دولت بیش از هر زمانی نیاز دارد تا بخش خصوصی به آن کمک کند، بیان کرد: باید برای سرمایه گذار تولید ایده داشته باشیم و اگر سرمایه گذار درگیر بوروکراسی اداری شود قطعاً نمی توان آن را جذب کرد.

وی در پایان با تأکید بر اینکه بحث اول امروز کشور مباحث اقتصادی است و گروه مشاوره ای در فرمانداری با مباحث اقتصادی برای مشاوره به سرمایه گذاران وجود دارد، خاطرنشان کرد: برخی از ظرفیت های نهفته خوبی در درون روستاها است که می توان از آن‌ها به بهترین نحو استفاده کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515353
ارسال نظر
نظرات