شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:40 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515361
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان:

تداوم مقابله با قاچاق گندم/ جلوی خروج 25 تن گندم قاچاق در زنجان گرفته شد

تداوم مقابله با قاچاق گندم/ جلوی خروج 25 تن گندم قاچاق در زنجان گرفته شد
در راستای ممنوعیت خروج گندم بدون مجوز از استان زنجان محموله 25 تنی گندم غیرمجاز توسط ماموران انتظامی در شهرستان ابهر توقیف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; از زمانی که ممنوعیت خروج گندم در استان زنجان مطرح شده نیروی انتظامی اقدام به جلوگیری از خروج محموله های بدون مجوز از استان زنجان کرده که در این راستا یک محموله 25 تنی در زنجان توسط پلیس کشف و توقیف شد.

ایرج خانی پور جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان در این باره اظهار کرد: در حال حاضر خروج محموله گندم با مجوز امکان پذیر است و اگر کسی مجوز قانونی نداشته باشد براساس قانون محموله قاچاق بوده و توقیف خواهد شد.

وی از کشف یک محموله 25 تنی گندم در زنجان خبرداد و افزود: ماموران انتظامی شهرستان ابهر موفق شدند تریلر حامل کالای قاچاق را در محور زنجان- ابهر شناسایی کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: مأموران در بازرسی از اوراق بارنامه تریلر 25 تن گندم بدون مجوز قانونی کشف کردند، که برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی کالای مکشوفه، 460 میلیون ریال برآورد شده است.

خانی پور با اشاره به اینکه متهم به همراه پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، گفت : پلیس با سودجویان و قاچاقچیانی که به صورت غیر مجاز اقدام به خرید و فروش گندم خارج از شبکه اقدام کنند برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری 26 معتاد متجاهر در شهرستان ابهر افزود: این تعداد معتاد با اجرای طرح پیشگیری از سرقت در سطح شهرستان انجام شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان ابراز کرد:  یکی از مهمترین اهداف اجرای طرح پیشگیری از سرقت بالا بردن سطح احساس امنیت و آرامش در سطح منطقه است.

وی با اشاره به اینکه با سرعت عمل ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و انتظامی شهرستان موفق شدند 26 معتاد متجاهر را دستگیر عنوان کرد: 20 نفر تحویل کمپ شده و تعداد 6 نفر پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

خانی پور ابراز کرد: ماموران کلانتری 15 صائین قلعه نیز در حین گشت زنی در سطح حوزه یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی بلاصاحب را کشف کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515361
ارسال نظر
نظرات