شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 20:30 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515386
در نخستین روز از هفته دولت صورت گرفت؛

افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه خدمات شهری در خلیل آباد

افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه خدمات شهری در خلیل آباد
5 پروژه شهرداری خلیل آباد در نخستین روز از هفته دولت با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال با حضور مسئولان افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ هادی گوهریان ظهر امروز در آیین افتتاحیه این مراسم اظهار داشت: یکی از فضاهایی که در شهر خلیل آباد احساس می شد، کمبود فضای سبز و مکان بازی برای کودکان بود.

وی با بیان اینکه متأسفانه هیچ پارک محله ای در داخل مجموعه شهری نداریم، خاطرنشان کرد: در سال جاری با تدابیری که انجام شد اعتبار واحد فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری خلیل آباد 10 برابر سال گذشته شد و حدود 1.5 میلیارد تومان فضای پارکی در سطح شهر خلیل آباد اجرا شد.

شهرداری خلیل آباد با تأکید بر اینکه بزرگ‌ترین ست بازی و صخره نوردی ویژه کودکان در پارک شهدای گمنام نصب شده است، تصریح کرد: در فاز 1 مسکن مهر پارک جنگلی نیز خانواده های زیادی از نبود فضای پارکی گله مند بودند که در آنجا نیز پارک محله ای اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه یک پارک محله ای دیگر در خیابان فرهنگ اجرایی می شود، اذعان کرد: پارک زیست محیطی در مسیر روستای مزده نیز به صورت مشترک بین شهرداری و محیط زیست اجرایی خواهد شد که به نوع خود در منطقه ترشیز بی نظیر است.

گوهریان با اشاره به اجرای آبیاری تحت فشار پارک 25 هکتاری پارک جنگلی، عنوان کرد: 40 درصد از لوله گذاری ها انجام شده و تلفات انتقال که حدود 40 درصد است با سامانه ای که نصب می شود به صفر درصد می رسد و کیفیت فضای سبز ارتقاء بهتری خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه تکمیل زیر ساخت ها را در دستور کار شهرداری خلیل آباد قرار داده ایم، تشریح کرد: اگر بخواهیم شهر را با هزینه کمتری اداره کنیم باید زیرساخت های بهتری داشته باشیم.

شهردار خلیل آباد با اشاره به اجرای ساماندهی پیاده روهای شهر خلیل آباد، بیان کرد: یک حرکت جهادی در راستای ساماندهی پیاده رو ها و معابر عمومی شهر خلیل آباد آغاز شده و در این مسیر نیز آبیاری تحت فشار آن‌ها اجرا شده است.

وی با تأکید بر اینکه کارگاه تولید موزاییک رزینی توسط شهرداری خلیل آباد در بین سه تا شهرستان راه اندازی شده است، ابراز کرد: تمام مصالحی که در ساماندهی پیاده رو های سطح شهر استفاده می شود تولید خود شهرداری خلیل آباد است و خریداری نمی شود.

گوهریان با بیان اینکه ساماندهی پیاده رو ها در فاز اول در خیابان فرهنگ، انقلاب و باهنر آغاز شده است، تأکید کرد: امیدواریم این نهضت مستمر باشد و مردم خلیل آباد از کیفیت خوب پیاده رو ها استفاده کنند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه پیاده روها در سطح شهر خلیل آباد از وضعیت مناسبی برخوردار نبود و معابر شهر اکثراً خاکی بود، اظهار کرد: طرح جمع آوری آب های سطح از جمله پروژه هایی است که در خیابان فرهنگ اجرایی شد و بعد از تکمیل تمام فاز های آن در محیط شهری در مواقع بارندگی فاقد یک درصد آب‌گرفتگی خواهد بود.

گفتنی است در نخستین روز از هفته دولت در شهرستان خلیل آباد، پروژه نهضت پیاده رو سازی و مناسب سازی معابر سطح شهر با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال، تجهیز فضای بازی کودکان پارک جنگلی (مسکن مهر) با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال، پروژه فاز ول بوستان فرهنگ با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال، اجرای شبکه جداسازی آب فضای سبز آب از آب شرب با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال و پروژه زمین ورزشی پارک جنگلی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال توسط شهرداری خلیل آباد با حضور مسئولان افتتاح و کلنگ زنی شد.

انتهای پیام/

  • 33
  • 33
  • 33
  • 33
  • 33
https://www.dana.ir/1515386
ارسال نظر
نظرات