شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1398/06/03 شناسه خبر: 1515562
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی خبر داد؛

بهره‌برداری از ۱۵۰ واحد مسکن روستایی در خراسان شمالی

بهره‌برداری از ۱۵۰ واحد مسکن روستایی در خراسان شمالی
مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان‌ خراسان شمالی گفت: در هفته دولت 150 واحد مسکن روستایی که در بازه زمانی بهمن ۹۷ تا مردادماه امسال، پایان کار گرفته اند افتتاح و به بهره برداری می رسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی محمدی، مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان‌ خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: همزمان با هفته دولت 14 پروژه آسفالت در روستاهای خراسان شمالی شامل ۱۰۴ هزار و  ۴۰۰ مترمربع زیرسازی و ۱۵ هزار و ۲۵ تن آسفالت گرم اجرایی می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه برای اجرای پروژه آسفالت بیش از یک میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال اعتبار شده است، گفت: این پروژه ها مربوط به روستاهای قلعه محمدی، قارلق، علی آباد، قوش تپه، تازه قلعه، دربند، سه گنبد، توی، خوشین، اینچه سفلی، دالق تپه، پیر شهید، باداملق، کلاته شوقان است.

محمدی خاطر نشان کرد: همچنین 150 واحد مسکن روستایی با صدور پایانکار از بهمن 97 تا مرداد 98 نیز افتتاح و به بهره برداری می رسد.

این مقام مسئول با بیان اینکه مجموع اعتبار هزینه شده پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت در استان ۸۸ میلیارد و 697 میلیون ریال اعتبار است، ادامه داد: با بهره برداری از این طرح ها، ۱۱ هزار و ۸۶۹ نفر روستایی از مزایای آن بهره مند می شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1515562
ارسال نظر
نظرات